عمومی

محیط زیست ،میراث ماندگاری است که باید محافظت شود

امام جمعه زیرکوه گفت: محیط زیست ،میراث ماندگاری است که از گذشتگان به ما رسیده و باید محافظت شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز به مناسبت هفته محیط زیست، مدیر نمایندگی محیط زیست شهرستان زیرکوه با حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه شهرستان دیدار کرد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا در این دیدار با تبریک هفته محیط زیست از خدمات محیط بانان تشکر کرد و گفت: اداره کردن منطقه ای با وسعت زیاد و محیط بان کم واقعا سخت است.
امام جمعه زیرکوه با تقدیر از زحمات محیط زیست گفت: محیط زیست میراث ماندگاری است که از گذشتگان به ما رسیده و اگر محافظت نشود این میراث ماندگار از بین خواهد رفت .
وی با اشاره به بحث شکار حیوانات، اذعان داشت:شکارچیان معمولا زندگی خوبی ندارند و اثرات شکار حیوانات بی گناه در زندگی آنان تاثیر می گذارد.
امام جمعه با تاکید بر موضوع اطلاع رسانی،گفت: بسیاری از مردم از جرایم و موارد زیست محیطی اطلاع ندارند و باید این موارد به اطلاع مردم رسیده شود.
مرتضائی نیا با بیان اینکه باید با مردم مدارا کرد، بیان داشت: برخی از مردم شکارکش هستند و باید جلوی این افراد گرفته شود و با آنها برخورد قانونی صورت گیرد.
سعی ما بر مردم داری است
رئیس نمایندگی محیط زیست زیرکوه نیز در این دیدار با تقدیر از حمایت های امام جمعه شهرستان،با ارائه گزارش از فعالیت های نمایندگی محیط زیست زیرکوه،گفت:سعی ما بر این است که مردم داری و منطقه داری را در کنار هم سرلوحه کار قرار دهیم.
مرتضی تقی زاده ادامه داد: کار ما کار حساسی است و نه می توانیم مردم را فدای منطقه کنیم و نه می توانیم منطقه را فدای مردم کنیم.
وی اذعان داشت:بیش از ۶۰ درصد موارد که صدمه چندانی به محیط زیست نزده است ، با تعامل حل شده است و عده ای که خیلی قلیل هستند باید با روش قانونی با آنها برخورد کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا