عمومی

مخالفت استاندار با برگزاری یادواره شهداء جای تاسف برای دولت دارد/قول پرداخت بدهی های فرهنگیان داده شده اما حقوق آذر ماه معلمان هنوز پرداخت نشده است

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس طی تذکری شفاهی به وزیر کشور گفت : استاندار در جهت خلاف مسیر مردم ولایی حرکت می کند و با برگزاری یادواره شهدا مخالفت کرده است که جای تاسف برای دولت تدبیر و امید دارد.

به گزارش زیرکوه نیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت،فرهاد فلاحتی در نشست علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه 4 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: لازم می دانم ابتدا از زحمات وزیر بهداشت و درمان به دلیل توجه به تعهدات این وزارتخانه در تکمیل و تجهیز بیمارستان قائنات، راه اندازی بیمارستان شهرستان زیرکوه و تکمیل ظرفیت پزشکان متخصص در شهرستان تقدیر و تشکر کنم.
نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با مخاطب قرار دادن وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: جای تعجب است که چرا مهندس نعمت زاده در جریان سفر به استان خراسان جنوبی، شهرستان قائنات به عنوان دومین شهرستان بزرگ این استان سفر نکردند؟
وی در ادامه افزود: عدم سرکشی به پروژه فولاد قائنات جای تعجب است؛ این پروژه که دو سال قبل قرار بود افتتاح شود همچنان در گیر مشکلات بروکراسی اداری است. چرا وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرک صنعتی قائنات سرکشی نکردند تا ببینند دستگاه ها و تجهیزات صنعتی خاک می خورند.
فلاحتی گفت: ای کاش مهندس نعمت زاده کارخانه UPVC قائن را می دیدند که چگونه این کارخانه زمین گیر بروکراسی اداری شده است. صنعت قائنات نیازمند توجه جدی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: حقوق آذر ماه معلمان زحمت کش هنوز پرداخت نشده است؛ شما قرار بدهی های پیشین به فرهنگیان را پرداخت کنید اما حقوق آنها را با تاخیر پرداخت می کنید.
این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: به وزیر کشور متذکر می شوم که استاندار خراسان جنوبی کاری جز سیاسی کاری بلد نیست. استاندار در جهت خلاف مسیر مردم ولایی حرکت می کند و با برگزاری یادواره شهدا مخالفت کرده است که جای تاسف برای دولت تدبیر و امید دارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا