عمومی

مدیران بی دغدغه باید پالایش شوند

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه برخی مدیران کل استان هنوز شهرستان زیرکوه را بلد نیستند ،گفت: این آسیب است و این مدیران که دغدغه ندارند باید پالایش شوند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه زیرکوه در جلسه ستاد توسعه تعاون زیرکوه با تبریک ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تسلیت ایام فاطمیه،از حضور معاون وزیر کار و استاندار خراسان جنوبی در شهرستان زیرکوه تشکر کرد و اظهارداشت: شهرستان زیرکوه یک شهرستان نوپایی است و ۱۵۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد.
حجت الاسلام مرتضایی نیا خاطرنشان کرد: زیرکوه سرزمین روحانیت ،علما و فرهیختگان است اما محرومیت در این شهرستان غوغا می کند و نرم محرومیت زیرکوه از همه شهرستانهای استان بیشتر است.
وی ادامه داد:اکثر مردم شهرستان زیرکوه کشاورز و دامدار هستند و 17 سال خشکسالی و سه بار زلزله ویرانگر کمر مردم را شکسته است.
مرتضائی نیا با انتقاد از نبود واحد صنعتی در زیرکوه، گفت:هیچ واحد صنعتی در شهرستان زیرکوه وجود ندارد و مردم در اوج محرومیت قرار دارند اما آنچه سوغات این شهرستان است،مردم همیشه در صحنه و اتحاد و انسجام بین شیعه و اهل سنت است.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه برخی مدیران کل استان هنوز شهرستان زیرکوه را بلد نیستند ،گفت: این آسیب است و این مدیران که دغدغه ندارند باید پالایش شوند.
مرتضایی نیا از حضور معاون وزیر در شهرستان مرزی زیرکوه تشکر کرد و گفت: باید به شهرستانهای محروم و مرزی توجه ویژه داشت و مردم مرزنشین را با این نگاه ویژه در مرزها نگه داشت.
وی تاکید کرد: باید مردم را دریابیم و مرزنشینان را دلگرم کرد چون اگر مردم گرفته شوند ،چیزی برای ما باقی نخواهد ماند.
گفتنی است،صبح امروز با حضور استاندار خراسان جنوبی و معاون وزیرکار ،تعاون و رفاه اجتماعی،جلسه ستاد توسعه تعاون زیرکوه برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا