عمومی

مدیر جدید آب و فاضلاب شهری زیرکوه معارفه شد

طی مراسمی با حضورمهندس هاشمی مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان،مراسم تکریم و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهری زیرکوه برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،طی مراسمی با حضورمهندس هاشمی مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان،مراسم تکریم و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهری زیرکوه برگزارشد.
دراین مراسم ازخدمات شکوهی در مدت 4 سال مسئولیت ،تقدیر و کفاشی به عنوان مدیرجدید این اداره معرفی شد.
فرماندار زیرکوه ذر این مراسم با بیان اینکه دست کمک و یاری به سوی همه عزیزان دراز می کنیم، گفت: نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا کمترین تنش آبی در شهرستان زیرکوه وجود داشته باشد.
حجت الله خانزاده با بیان اینکه در حال حاضر دو نقطه شهری در شهرستان زیرکوه تحت پوشش شبکه آبرسانی شهری قرار دارد گفت: به زودی شهر آبیز نیز به این شبکه افزوده خواهد شد و باید تمهیدات لازم برای این موضوع نیز اندیشیده شود.
فرماندار زیرکوه بیان داشت:با شهر شدن یک نقطه ، مردم انتظار دارند خدمات بیشتر و اعتبارات بیشتری به آنها ارائه شود و اگر امسال نسبت به سال گذشته، اوضاع بحرانی تر باشد، قطعا تجمعهت مردمی را به دنبال خواهد داشت.
خانزاده اذعان داشت: شبکه های شهرستان زیرکوه عمدتا شبکه های فرسوده ایست و علیرغم مشکلاتی که در حوزه آب در مرکز استان وجود دارد،به جهت فرسوده بودن و اتلاف بیش از اندازه منابع آب، انتظار حمایت در حد وسع از مسئولان رده بالای استان داریم تا بتوانیم برخی از شبکه ها را در ادامه فعالیت های سال قبل ، اصلاح نمائیم تا کمترین میزان اتلاف در شبکه ها را داشته باشیم.
وی بیان داشت: اعتقاد داریم اگر اتلاف در شبکه گرفته شود، مفید تر از ایجاد منابع آبی جدید خواهد بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا