عمومی

مراسم تحویل سال نو در جوار گلزار شهدای گمنام حاجی آباد برگزار شد

مراسم تحویل سال نو ،همزمان با شب شهادت شهادت امام هادی (ع) با حضور امام جمعه، فرماندار ،مسئول اداره تبلیغات و جمعی از مسئولان ادارات و با حضور مردم شهرحاجی آباد در جوار گلزار شهدای گمنام شهرستان با قرائت دعای عهد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مراسم تحویل سال نو ،همزمان با شب شهادت شهادت امام هادی (ع) با حضور امام جمعه، فرماندار ،مسئول اداره تبلیغات و جمعی از مسئولان ادارات و با حضور مردم شهرحاجی آباد در جوار گلزار شهدای گمنام شهرستان با قرائت دعای عهد برگزار شد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه زیرکوه در این مراسم ضمن تسلیت شهادت امام هادی ع و تبربک سال نو گفت:امام هادی(علیه‌السلام) تحت کنترل شدید خلفای عباسی بود، آنان به بهانه تعلیم، او را در حصار انداختند و به جنیدی متعصب سپردند، اما طولی نکشید که جنیدی به علم و عظمت امام اعتراف کرد و به امامت ایشان معتقد شد.
وی با اشاره به سال نو ،بیان داشت:در سال جدید نیت ها را خالص و الهی نموده و بدیها را تبدیل به خوبی ها نماییم و در کنار مزار شهدای گمنام قول بدهیم راهی را که شهدا رفتند ادامه دهیم .
مرتضائی نیا خاطرنشان کرد: سال جدید را با روحیه جهادی با مودت و همدلی شروع کنیم و شکر گذار نعمت امنیت و ولایت باشیم.
سپس خان زاده فرماندار شهرستان ضمن تسلیت شهادت امام هادی ع و تبریک سال نو از امام جمعه شهرستان بابت حمایت از مسئولین در سال گذشته تشکر کرد.
درپایان حجت الاسلام معاونی به مرثیه سرایی پیرامون شهادت امام هادی (ع )پرداخت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا