عمومی

مراسم عزاداری و گرامیداشت شهید محسن حججی و شهدای مدافع حرم در زیرکوه

مراسم عهزاداری و گرامیداشت شهید محسن حججی و شهدای مدافع حرم به همت هیات کاراته شهرستان زیرکوه با حضورورزشکاران این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مراسم عهزاداری و گرامیداشت شهید محسن حججی و شهدای مدافع حرم به همت هیات کاراته شهرستان زیرکوه با حضورورزشکاران این شهرستان برگزار شد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان زیرکوه در جمع ورزشکاران عزادار،با تجلیل از مقام شامخ شهید حججی اظهار داشت: شهید محسن حججی توانست با صلابتش در برابر کفر کافران و ظلم ظالمان ، پوشالی بودن آنها را نشان دهد و با اخلاص بی حدش بابی جدید از ابواب شهادت را بگشاید و صدای اسلام حقیقی و ناب محمد را به شرق و غرب عالم برساند
محمدکاظم ادیبیان خاطرنشان کرد : فرق افرادی مانند شهید حججی با دیگران در این است که این شهدا در عین اینکه بالاترین عاطفه و عشق را به خانواده و عزیزان خود دارند اما هیچوقت آنها را به خدا ، اهل بیت و جهاد ترجیح نمی دهند.

یحیی بخشی رییس هیات کاراته شهرستان زیرکوه نیز ضمن اشاره بر اهمیت الگوهای عملی شامل انبیا ، صدیقین ، شهدا و صالحین در زندگی و همچنین اهمیت سبک زندگی تاکید کرد و گفت: باید به شکلی زندگی کنیم که در لحظه شهید باشیم.
شهید محسن حججی 25 ساله از افراد خیر نجف آباد و مدافع حرم بود که مرداد امسال در نبرد با تکفیری های داعش در منطقه مرزی بین عراق و سوریه به اسارت نیروهای داعش درآمد و پس از دو روز اسارت ، تکفیری های داعش با جداکردن سر از بدن او را به شهادت رساندند.
شهید حججی از اعضای مؤسسه شهید احمد کاظمی بود که به محرومیت زدایی در مناطق فقیر کشور می پردازد. از این شهید فرزندی دو ساله به یادگار مانده است.
گفتنی است ،این آیین با شکوه که با مرثیه سرایی و سینه زنی و همچنین زیارت پرفیض زیارت عاشورا همراه بود در محل خانه کاراته شهرستان زیرکوه برگزار گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا