عمومی

مراسم یادبود شهید حججی در زیرکوه برگزار شد

مراسم یادبود شهید حججی در مسجد جامع شهر حاجی اباد برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در پی شهادت مظلومانه رزمنده ایرانی به دست تروریست های تکفیری،مراسم یادبود شهید حججی در مسجد جامع شهر حاجی آباد برگزار شد.
امام جمعه موقت زیرکوه در این مراسم ضمن بیان سخنانی در اهمیت یادواره شهدا گفت:بدون اذن الهی نمی توانیم در این محافل شرکت نماییم و طبق فرمایشات رهبری امروز فضیلت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.
حجت الاسلام صادقی خاطرنشان کرد:در فردای قیامت شهدا دوست دارند دوباره به دنیا برگردند و‌وقتی ملائکه علت را از ایشان می پرسند جواب می دهند دوست دازیم دوباره در راه خداوند شربت شهادت بنوشیم
امام جمعه موقت زیرکوه بیان داشت:نعمت امنیت و اقتداری که نصیب ما شده به برکت انقلاب واین انقلاب را مدیون امام حسین ع می دانیم.
وی ادامه داد:یکی دیگر از برکات انقلاب تربیت جوانانی همچون شهید حججی است که در بند اسارت مقتدرانه ایستاد و ترس در چهره دشمنش آشکار بود.
صادقی اذعان داشت:مقام معظم رهبری از برکات انقلاب همین جوانان را می دانند که نامه های اشک آلود جهت دفاع از حریم اهل بیت میدهند که اینها از معجزات انقلاب است.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت:دشمنان متوجه شده اند این ایمان راسخ در جوانان وجود دارد تلاش می کنند این را از جوانان بگیرند که موفق نخواهند شد.
وی ادامه داد: یک قولی که به شهید حججی باید بدهیم که باید این ایمان را در خود تقویت و شاکر و قدردان این نظام مقدس باشیم
امام جمعه موقت زیرکوه تصریح کرد :برخی حرفها را از کسانی که سر سفره امام زمان عج نشسته اند می شنویم که دل امام زمان خون می شود .مثلا جنایات داعش را با موشکهایی که به داعش شلیک شده مرتبط می دانند .از این حرفشان معلوم است در ایمانشان مشکل است و‌مرض در قلبهایشان هست و این افراد حتی امام حسین و حضرت عباس را هم زیر سوال می برند
صادقی ادامه داد : مواظب فرزندانمان باشیم که این تفکرات معیوب در جوانان رخنه نکند و در این موارد باید از ولی فقیه تبعیت نماییم.
وی در ادامه گفت:اینها کمک به مردم مظلوم یمن را زیر سوال می برند و می گویند بجای اینکار به فقرا کمک کنیم که اگر راست میگویند ماشین گران قیمت سوار نشوند بلکه خودشان به فقرا کمک کنند. حجت الاسلام صادقی ادامه داد: اگر این مدافهان حرم نباشند دختران و‌نوامیس مسلمان را این تکفیری ها به بردگی گرفته و در بازار برده فروشان خواهند فروخت.
گفتنی است در ادامه در این مراسم ذاکرین اهل بیت در رثای آن شهید والامقام به نوحه سرایی پرداختند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا