عمومی

مردم از حفاری در مسیر خط انتقال گاز پرهیز کنند

مدیر اداره گاز زیرکوه گفت :در پی گازدار شدن شبکه توزیع شهر زهان و روستاهای افین ، پایهان و خطیبی ، یادآور می گردد به جهت ایمنی و حفظ جان و مال مردم از خطرات احتمالی هر گونه حفاری در سطح معابر، مستلزم اخذ مجوز از اداره گاز زیرکوه خواهد بود .

محمد دانشوری پور در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،از اتمام فاز اول گاز رسانی به بخش زهان خبر داد و گفت :شبکه توزیع شهر زهان و سه روستای خطیبی ، پایهان و افین گاز دار شدند.
مدیر اداره گاز زیرکوه تاکید کرد:در پی گازدار شدن شبکه توزیع شهر زهان و روستاهای افین ، پایهان و خطیبی ، یادآور می گردد به جهت ایمنی و حفظ جان و مال مردم از خطرات احتمالی هر گونه حفاری در سطح معابر، مستلزم اخذ مجوز از اداره گاز زیرکوه خواهد بود .
وی خاطرنشان کرد:با توجه به این که علمک های گاز از جنس پلی اتیلن بوده و در مقابل حرارت مقاومت کمی دارند ، از کلیه شهروندان درخواست می شود از هر گونه برافروختن آتش و یا ریختن باقیمانده ذغال در اطراف علمک های گاز جدا خودداری نمایند.
دانشوری پور خطاب به شهروندان، گفت:شماره تماس 194 (امداد گاز) بصورت 24 ساعته پاسخگوی مشکلات و حوادث احتمالی مرتبط با گاز طبیعی می باشد ،‌بنابراین هر گونه حادثه احتمالی مربوط به گاز را از طریق این شماره به مامورین شرکت گاز اطلاع دهید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا