عمومی

مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ، دشمنان را مایوس خواهند کرد

مرتضائی نیا ادامه داد: مردم با حضور خود نشان خواهند داد مثل اول انقلاب پای نظام و رهبری و انقلاب ایستاده اند و یقین دارم جواب رجز خوانی ها و یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکار را خواهند داد و با حضور خود دشمنان را مایوس شگفت زده خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا در جمع خبرنگاران با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ، اظهارداشت: 22 بهمن روز تست و روز امتحان ملت ایران است.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:22 بهمن ماه روز تودهنی به استکبار جهانی خصوصا آمریکاست و ان شاء الله مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن هم رحمت و هم عنایت الهی را به دنبال خواهند داشت و با حضور خود تودهنی به استکبار جهانی خواهند زد.
مرتضائی نیا ادامه داد: مردم با حضور خود نشان خواهند داد مثل اول انقلاب پای نظام و رهبری و انقلاب ایستاده اند و یقین دارم جواب رجز خوانی ها و یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکار را خواهند داد و با حضور خود دشمنان را مایوس و شگفت زده خواهند کرد.
وی بیان داشت: مردم با حضور خود یکبار دیگر نظام و انقلاب را بیمه خواهند کرد.
امام جمعه زیرکوه گفت: آنچه در اول انقلاب برای پیروزی انقلاب بوجود آمده است، امروز هم باید با حضور مردم برای حفظ نظام اتفاق بیفتد و برای حفظ نظام و انقلاب همه باید تلاش کنیم و یکی از صحنه های نظام این است که در این صحنه های حساس مردم به صحنه بیایند .
مرتضائی نیا از همه مردم شهرستان زیرکوه دعوت کرد با حضور خود یک نمایشی از قدرت جمهوری اسلامی ایران به نمایش بگذاترند و به این امر یقین دارم که مردم شهرستان مثل همیشه حضور گسترده ای خواهندد داشت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا