عمومی

مردم با شرکت در انتخابات دموکراسی را به دشمنان نشان دادند/تا کنون گزارشی که نماد تخلف باشد درانتخابات زیرکوه ثبت نشده است

دادستان زیرکوه گفت: مردم شهرستان زیرکوه با شور و شعف خاصی در پای صندوقهای رای حاضر شدند و نماد مردم سالاری و دموکراسی را به دشمنان نشان دادند.

حجت الاسلام جلالی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:از نخستین ساعات آغاز رای گیری مردم شهرستان زیرکوه با شور و شعف خاصی در پای صندوقهای رای حاضر شدند و نماد مردم سالاری و دموکراسی را به دشمنان نشان دادند.
دادستان زیرکوه خاطرنشان کرد: در این انتخابات اتحاد و همبستگی در مردم موج می زد و این نماد اتحاد و همبستگی خاری می شود بر چشم دشمنان نظام و انقلاب.
وی تصریح کرد:این صف های طولانی که مردم تشکیل دادند حاکی از این بود که مردم هنوز امام ،رهبر و نظام خود را دوست دارند و پای آرمانهای نظام ایستاده اند.
جلالی در خصوص روند برگزاری انتخابات در شهرستان زیرکوه،گفت: تا کنون گزارش خاصی که مصداق تخلف و جرم باشد نداشتیم و مردم با متانت و کمال آرامش حضور یافتند و به شخصی که دوست داشتند رای دادند و تا کنون که در آخرین ساعات رای گیری قرار داریم،تخلف خاصی صورت نگرفته است.
دادستان زیرکوه گفت: توصیه ما به همه مردم این است همانطور که از صبح اتحاد و همبستگی خود را حفظ کرده اند این همبستگی را ادامه دهند و همه مردم به صحنه بیایند و بخاطر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رای بدهند تا همه ما از این انتخابات روسفید و سربلند بیرون بیاییم و خاری در چشم دشمنان نظام و انقلاب باشیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا