عمومی

مردم در 9 دی با حضور خود ، استکبار را به خاک مالیدند

امام جماعت اسفدن گفت: مردم در 9 دی با حضور خود،استکبار را به خاک مالیدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام صمدی در جمع کارکنان کمیته امداد زیرکوه با اشاره به فتنه سال 88 اظهارداشت:اگر آگاهی ها و تیز بینی ها و صبر خارج از اندازه رهبری نبود و اگر مردم وارد صحنه نمی شدندکشور دچار مشکلات زیادی می شد.
امام جماعت اسفدن خاطرنشان کرد:مردمی که برای به چشم کشاندن دموکراسی و مردم سالاری دینی پای صندوق های رای دادند و هرکس بر اساس سلیقه به هر طیف سیاسی که خواست رای داد،وقتی دیدند حرمت ها شکسته می شود و به سید الشهدا و رهبر کبیر انقلاب توهین می شود،وارد صحنه شدند و در نهم دی ماه به صورت خودجوش و خدایی تمام نقشه های دشمن را خنثی کردند و بینی استکبار را به خاک مالیدند.
وی با بیان اینکه دشمنان فهمیدند با ین مردم نمی شود کاری کرد،تصریح کرد:دشمنان به فکر نفوذ به کشور و مردم هستند و باید بسیار مواظب و مراقب باشیم.
صمدی خطاب به کارکنان کمیته امداد زیرکوه ،گفت:یکی از نعمت هایی که خداوند متعال به انسان داده است این است که انسانها محتاج به او می شوند و انسان در مسند خدمت گذاری به همنوع و جامعه قرار می گیرد و این از بهترین نعمت هاست.
استاد اخلاق با بیان اینکه افراد زیادی به کمیته امداد مراجعه می کنند ،بیان داشت:افرادی به شما مراجعه می کنند که کوله باری از مشکلات کمر آنها را شکسته است و با هزاران مشکل و سختی راه و دلی پردردجهت رفع نیازها به شما مراجعه می کند و همه دردها را می خواهد سر شما خالی کند.
وی ادامه داد:اگر شما هم به کرامت انسانی او توجه نکنید مشکلات را دوچندان می کند بنابراین شما باید به عنوان یک گرم کننده معنوی مشکلات این افراد را کم کنید و با عزت دادن و کرامت دادن به افراد،بار مشکلاتشان را کاهش دهید.
امام جماعت اسفدن با بیان اینکه انسان باید عیوب خود را کاهش دهدو از گذشته عبرت بگیرد،ادامه داد:شما اولین مامور خدمت گذاری به مردم نیستید و آخرین آنها هم نخواهید بود بنابراین به گذشته ارباب رجوع و افراد حاضر در این مکان نگاه کنید و از گذشته عبرت بگیرید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا