عمومی

مردم شهرستان مرزی زیرکوه برای خلق حماسه سیاسی صف کشیدند ( بخش زهان)

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حالی ساعت هشت صبح امروز آغاز شد که مردم شهرستان زیرکوه بار دیگر برای وحدت و همدلی و خلق حماسه سیاسی صف کشیدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،امروز مردمان خطه مرزی شهرستان زیرکوه به دشمنان نشان دادند که حامی انقلاب و نظام و مدافع خون شهدا هستند، رای آنان برگ برنده ای برای بیمه کردن انقلاب در برابر هجمه سنگین تهدیدهاست.
امروز همه آمدند تا بار دیگر مهر تاییدی بر نظام بزنند و اعلام کنند که ما به این انقلاب اعتماد داریم و هر چند دشمن علیه آن تبلیغ کند دلسرد نخواهیم شد و عاشقانه و آگاهانه رای خود را به صندوق می اندازیم تا فردایی بهتر بسازیم.
امروز جمعه 29اردیبهشت ماه سال 96 یکی از روزهای حماسی کشور ایران است و از اولین دقایق آغاز رای گیری در این شهرستان مرزی حضور گسترده و پرشور نوجوانان و جوانان در پای صندوق های رای چشمگیراست و این حضور پرشور آنان نوید بخش ایرانی آباد است.
رای اولی ها این شهرستان مرزی نیز آمدند تا اعلام می کنند که اکنون که به سن تکلیف سیاسی رسیده ایم به همه ثابت خواهیم کرد که با آگاهی، دانایی، شور و شعور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت می کنیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا