عمومی

مردم و مسئولان همدل و همصدا جلوی زیاده خواهی های آمریکا بایستند

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت:سیاست دولتمردان امریکا براین است که با روش طلب کارانه وتهدید وارد شوند.

حجت الاسلام احمد اسماعیلی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز با اشاره به مواضع و سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران،‌اظهارداشت:همه مسئولین نظام و احزاب وگروها در راستای حفظ منافع ملی که ایستادی در مقابل زورگویان ومستکبران است باید باهم متحد شوند وبا رعایت اصول سیاست خارجی یعنی عزت ،حکمت ومصلحت عمل کنند و ذره ای کوتاه نیاند.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه،‌خاطرنشان کرد:سیاست دولتمردان امریکا براین است که با روش طلب کارانه وتهدید وارد شوند و متاسفانه این روش باعث شد دولت مردان ما از موضع ضعف وارد شوند وعقب نشینی بکنند وحل مشکلات را دررابطه برقرار کردن با کدخدا بدانند.
حجت الاسلام اسماعیلی ، تاکید کرد:وظیفه عموم مردم این است که گوش به فرامین مقام معظم رهبری باشند و با فرمان آتش به اختیار معظم له همدل وهم صدا ومتحد شوند وجلوی زیاده خواهی های دشمن بزرگ آمریکا بایستند.
وی اذعان داشن: بدعهدی های مکرر آمریکا با توجه به خوش بین نبودن مقام معظم رهبری به مذاکرات هسته ای،درس اتحاد و وحدت برسر منافع ملی وارزشی وایستادگی در مقابل دشمنی واحد و فریب نخوردن به لبخندهای ظاهری از گرگ های در لباس گوسفند را به همه ما داد و باید از این درس عبرت بگیریم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا