عمومی

مسئولان از فرصت مسئولیت ،برای خدمت به مردم استفاده کنند

امام جمعه زیرکوه گفت:خداوند فرصتی در اختیار ما مسوولان قرار داده است و معلوم نیست سال دیگر زنده باشیم یا نه یا در این پست ها قرار داشته باشیم، بنابراین باید از این فرصتی که خداوند برای خدمت به مردم در اختیار ما قرار داده، استفاده کنیم و با روحیه جهادی و انقلابی به مردم خدمت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضائی نیا صبح امروز در اولین جلسه شورای اداری زیرکوه در سال 97 با تبریک سال جدید و ماه رجب، اظهارداشت:این فرصت را باید غنیمت بشمارید زیرا ماه رجب ماه خصوصی هاست و فردای قیامت هم خداوند متعال به کسانی که حرمت ماه رجب را نگه دارند ، نگاه ویژه و خصوصی دارد.
امام جمعه زیرکوه با تاکید بر استغفار در ماه رجب، خاطرنشان کرد: این استغفار ، روزی را زیاد می کند و از انسان دفع بلا می کند.
وی خطاب به مسئولان، گفت: آنچه در کلام مقام معظم رهبری است این است که امید را باید در همه جامعه تزریق کرد و این هم در پیام نوروزی و هم در صحبتهای معظم اله در حرم مطهر رضوی دیده می شود.
مرتضائی نیا اذعان داشت: امروز دشمنان به دنبال ناامید کردن مردم هستند و ما وظیفه داریم این امید را در مردم تزریق کنیم و باید خدمات نظام و انقلاب را به مردم بگوئیم.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت:روحیه جهادی و انقلابی را باید در خودمان تزریق کنیم و با روحیه انقلابی و جهادی شبانه روز تلاش کنیم.
وی ادامه داد:خداوند فرصتی در اختیار ما مسوولان قرار داده است و معلوم نیست سال دیگر زنده باشیم یا نه یا در این پست ها قرار داشته باشیم، بنابراین باید از این فرصتی که خداوند برای خدمت به مردم در اختیار ما قرار داده، استفاده کنیم و با روحیه جهادی و انقلابی به مردم خدمت کنیم.
امام جمعه زیرکوه، تاکید کرد:روحیه همگرایی مسئولان باید با همدیگر بیشتر باشد و دستگاههای دولتی با هم هم افزایی بیشتری داشته باشند و اگر این روحیه تقویت شود، بیشتر مشکلات مردم حل می شود.
مرتضائی نیا ادامه داد: تزریق روحیه وحدت و مردمی بودن و درمیان مردم بودن از دیگر خصوصیاتی است که مسئولان باید سرلوحه کار خود قرار دهند و سعی کنند با حضور در میان مردم ، مشکلات مردم را حل کنند.
وی با اشاره به شعار سال، گفت: همه باید سعی کنیم اگر می خواهیم جنسی خریداری شود، این جنس حتما جنس ایرانی باشد و باید نسبت به این موضوع حساسیت خاصی داشته باشیم.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به برگزاری همایش نخبگان و فرهیختگان زیرکوه، از برگزار کنندگان این جلسه تشکر کرد و بیان داشت: این جلسه یک جلسه خوب و مبارکی بود و امیدواریم همه دستگاهها با این ستاد همکاری داشته باشند تا این حرکت به نتیجه برسد.
گفتنی است،صبح امروز، با حضور فرماندار، امام جمعه و مدیران دستگاهها و نهادهای دولتی،اولین جلسه شورای اداری زیرکوه در سال ۹۷ در محل سالن وحدت فرمانداری زیرکوه،برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا