عمومی

مسئولان استان، نگاه ویژه ای به صنعت شهرستان زیرکوه داشته باشند/استاندار به تزلزل و بی ثباتی مسئولیتی در زیرکوه و قاین پایان دهد

امام جمعه زیرکوه با اشاره به مشکلات مدیریتی در شهرستان، گفت: از استاندار می خواهم به این تزلزل و بی ثباتی مدیریتی که گریبانگیر شهرستان زیرکوه و قاین شده است پایان دهند چون این بی ثباتی و تزلزل به نفع نظام و انقلاب و مردم نیست و در این برهه از زمان به ثبات مسئولیتی نیاز داریم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ، ضمن توصیه به تقوای الهی ، اظهارداشت: اولین راه مراقبت از دل و اولین راه نظارت بر دل تقوی است و تقوی یعنی حریم نگهداری برای خداوند متعال.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های پیش رو،به روز اصناف اشاره کرد و گفت: نقش اصناف و بازاریان در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، امروز بسیار کارساز است .
وی با بیان اینکه خواسته ما از دستگاههای اجرایی ، قوه قضائیه و نیروی انتظامی این است که نظارت خود را بالا ببرند و با مختل کنندگان اقتصاد برخورد اقطع بکنند،گفت:در این جنگ اقتصادی تمام عیار که دشمن علیه ما به راه انداخته است، بازاریان نیز باید انصاف را رعایت کنند چون در شرایط امروزی انصاف یک گم شده تعالی انسانی است.
مرتضائی نیا ادامه داد:از مسئولان شهرستان نیز انتظار داریم، با بازاریان همراهی داشته باشند و محصولاتی که در بازار شهرستان وجود دارد را از همین شهرستان خریداری کنند و لازم نیست از شهرها و استانهای همجوار خرید خود را انجام دهند.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به روز مالیات، بیان داشت:پرداخت مالیات یک وظیفه و فرار مالیاتی گناه است و باید با کسانی که از مالیات فرار می کنند برخورد کرد.
وی تاکید کرد: در امروز آنچه نیاز است و از اداره مالیات می خواهم این استکه که تا جایی که می توانند با مردم ، کسبه و ضنعتگران راه بیایند تا این بازار و اقتصاد رونق بگیرد.
مسئولان استان، نگاه ویژه ای به صنعت شهرستان زیرکوه داشته باشند
مرتضائی نیا با اشاره به روز صنعت و معدن، گفت: موتور محرکه اقتصادی و موتور محرکه هر شهرستان، صنعت و معدن است و از مسئولان استانی انتظار دارم یک نگاه ویژه ای به شهرستان محروم زیرکوه داشته باشند.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به کودتای نوژه علیه جمهوری اسلامی ایران، بیان داشت: خود این کودتا سند تاریخی است برای اثبات دشمنی آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خنثی سازی این کودتا نیز با اقدام به موقع مقام معظم رهبری بود.
وی با اشاره به حادثه مسجد گوهر شاد و روز ملی عفاف و حجاب، گفت: حادثه مسجد گوهرشاد سند تاریخی غیرتمندی مردم ایران اسلامی است و این سند باید بازگو شود و به دیگران منتقل شود.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه عفاف و حجاب برای تعالی زن است و یک حقیقت فراموش نشدنی است، تاکید کرد: آنچه امروز ضرورت دارد، نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب در قالب آمیزه های دینی است.
مرتضائی نیا با بیان اینکه وجود یک بی حجاب هم برای شهرستان زیرکوه، شایسته نیست،گفت: آنچه از مادران و زنان شهرستان می خواهم این است که زنان و مادران غیرتمند شهرستان به بی حجاب ها تذکر دهند تا جلوی ترویج بی حجابی گرفته شود.
وی با تسلیت شهادت امام جعفر صادق بیان داشت: ان شاء الله که عرض ادب شایسته ای در سالروز شهادت آن امام بزرگوار داشته باشیم.
مسئولان با آتش زدن درخت خشک برجام، دلگرم به توان داخلی باشند
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: برخی ها معتقدند برای حفظ منافع ملی باید دست به سوی بیگانه دراز کنیم و با برخی کشورها رابطه داشته باشیم اما همه دیدند در این ایام بهاری که دلخوش به ثمر دادن درخت برجام بودیم،شاهد از ریشه بر کندن درخت برجام توسط حاکم ظالمی چون ترامپ بودیم.
مرتضائی نیا ادامه داد: امید است مسئولان با آتش زدن درخت خشک برجام و اعتماد نکردن به حاکمان ظالمی چون آمریکا و انگلیس و فرانسه دلگرم به قدرت و توان داخلی و جوانان این مرز و بوم باشند .
وی با بیان اینکه جهالت است آمریکا به صلاح ما یک قدم بردارد،گفت: امروز هم کسانی که پادوی آمریکا هستند،نامه صد نفره ای را امضا می کنند و برای ترامپ می فرستند و دنبال این هستند که دوباره مذاکره کنند.
امام جمعه زیرکوه، تاکید کرد: آنچه از مسئولین و جریانات سیاسی انتظار داریم، برائت از این افراد است چون اینها همانهایی هستند که در فتنه 88 راه به جایی نبردند و امروز به دنبال نقشه جدید هستند.
مرتضائی نیا اذعان داشت: آنچه امروز مهم است هوشیاری است و این که در زمین دشمن بازی نکنیم تا خوابی که دشمن برای سوریه دیده است نتواند برای ما اجرا کند.
استاندار به تزلزل و بی ثباتی مسئولیتی در زیرکوه و قاین پایان دهد
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مشکلات مدیریتی در شهرستان، گفت: از استاندار می خواهم به این تزلزل و بی ثباتی مدیریتی که گریبانگیر شهرستان زیرکوه و قاین شده است پایان دهند چون این بی ثباتی و تزلزل به نفع نظام و انقلاب و مردم نیست و در این برهه از زمان به ثبات مسئولیتی نیاز داریم.
مرتضائی نیا ادامه داد: امروز ما جوان باانگیزه، انقلابی و پای کار داریم که قبول مسئولیت کنند بنابراین انتظار داریم هر چه زودتر وضعیت فرمانداری زیرکوه مشخص شود و کسی به این شهرستان محروم بیاید که انگیزه دویدن و خدمت رسانی به مردم محروم این شهرستان داشته باشد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا