عمومی

مسئولان خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند/خبرنگاران چشم و گوش مردم باشند

امام جمعه زیرکوه گفت:مسئولان خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند و حل مشکلات رکود،‌بیکاری ، فقر و معیشت با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ، هم انتظارات مردم و هم انتظارات رهبری از دولتمردان است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد با تاکید بر رعایت تقوی الهی ،اظهار داشت:یکی از عواملی که باعث برکت در همه ابعاد زندگی انسان می شود ، تقوی الهی است.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به ویژگی های ماه ذی القعده ،خاطرنشان کرد:دوری از جنگ و خونریزی در این ماه،روزه گرفتن ،عبادت و اقامه نماز ویژه در یکشنبه های این ماه،دوری از گناهان و انجام حسنات، از موارد تاکید شده در ماه دی القعده است.
وی با اشاره به مناسبتهای هفته،پیروزی قهرمانانه حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه را تبریک گفت و بیان داشت: حزب الله لبنان امروز مثل یک نگینی در منطقه می درخشد و ما شاهد درخشش روز به روز حزب الله در منطقه و افول اسرائیل هستیم که این همان توکل رزمندگان حزب اییه به خداوند متعال است.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به روز حمایت از صنایع کوچک،تاکید کرد: امروز لازم است همه مسئولان بزرگوار نگاه ویژه ای به صنایع کوچک داشته باشند.
مرتضائی نیا ادامه داد:اگر می خواهند اقتصاد مقاومتی و اشتغال احیا شود باید صنایع کوچک را سرلوحه کار خود قرار دهند و نگذارند این گفته مقام معظم رهبری روی زمین بماند.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به سالروز بازگشتآزادگان به میهن،گفت: آزادگان تندیس های ایثار و استقامتند و مردانی از قبیله غیرت و حماسه اند بنابراین این غیرت و استقامت را باید امروز در بین جوانان ترویج کرد.
وی با اشاره به روز زیارتی امام رضا (ع) : اذعان داشت: کسانی که نمی توانند به حج بروند حتما به زیارت امام رضا (ع) بروند چون زیارت امام رضا (ع) حج مستمندان و فقراست. و اندازه یک میلیون حج مقبول ارزش دارد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ رئیس جمهوری گفت:بنا به فرموده ایشان اشتغال و معیشت مردم، تعامل گسترده با مردم ،‌ایستادگی در برابر استعمارگران،غافل نشدن مسئولان و مردم ازتوطئه دشمنان ، همت در جهت استقرار عدالت و جانبداری از محرومان ،تلاش در جهت اجرای احکام اسلام ناب و وحدت و عزت ملی،توجه به توانمندی ها و ظرفیت های داخلی و صراحت در بزرگداشت ارزشها و مبانی نظام از مهمترین این موارد بود.
مرتضائی نیا با بیان اینکه انتظار مردم از دولتمردان، مرزبندی شفاف بین فتنه گران است، اذعان داشت: هنوز پس مانده های فتنه ۸۸ وجود دارند و می خواهند در بدنه دولت نفوذ کنند بنابراین انتظار ما این است یک مرزبندی شفاف با فتنه گران سال 88 داشته باشند.
مسئولان خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند
وی ادامه داد: مسئولان خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند و حل مشکلات رکود،‌بیکاری ، فقر و معیشت با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ، هم انتظارات مردم و هم انتظارات رهبری از دولتمردان است.
مرتضایی نیا با اشاره به بهانه های واهی اخیر آمریکا در منطقه گفت: آمریکا می خواهد بدون هزینه خود را از برحام خارج کند و در این راه بهانه های واهی می آورد و بازرسی از مراکز نظامی مطرح می کند ولی بداند پاسخ ما به این بهانه ها همان پاسخ مقام معظم رهبری است و هرگز اجازه دسترسی به هیچیک ازمراکز نظامی را نخواهیم داد.
وی با اشاره به جنایات سعودی ها در عوامیه، اذعان داشت:حکام عربستان رنگ و بوی انسانیت را نفهمیده اند و چرا مجامع بین المللی در این باره سکوت کرده اند و محکوم نمی کنند و می گذارند مردمی که حق مسلم خود را می خواهند بگیرند شکنجه می شو.ند و از خانه های خود به جرم مسلمان بودن اخراج می شوند.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت: یکی از جرایم مشهود که امروز مشاهده می شود ،کشف حجاب در داخل خودروها است و ما از نیروی انتظامی و قوه قضائیه بخاطر برخورد با این موضوع تشکر می کنیم و انتظار برخورد محکم تر و مستحکم تر با این موضوع را داریم.
وی با اشاره به بازسازی حادثه غدیر در شهرستان زیرکوه گفت: امروز اگر مهدویت و عاشورا داریم به برکت غدیر است بنابراین هر کس غدیر را احیا کند خداوند پاداش اخروی بالایی به او خواهد داد.
مرتضائی نیا ادامه داد:این یک موضوع مردمی است و از همه مردم و مسوولان انتظار داریم پای کار باشند و هرچه در توان دارند کوتاهی نکنند تا در شهرستان به نحو احسن انجام شود.
امام جمعه زیرکوه روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت و بیان داشت: آنچه از خبرنگاران انتظار داریم این است که چشم و گوش مردم باشند و سعی کنند روحیه مطالبه گری از مسئولان را داشته باشند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا