عمومی

مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه زیرکوه معارفه شد

طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا ،‌از زحمات حجت الاسلام ارمغان تقدیر و مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه زیرکوه معارفه شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا ،‌مسئول بسيج طلاب و روحانيون خراسان جنوبي ، ائمه جمعه و جماعات،از زحمات حجت الاسلام ارمغان تقدیر و حجت الاسلام عبدی به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه زیرکوه معارفه شد.
حجت الاسلام نوفرستي،مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه انصارالرضا(ع) در این مراسم که در محل نمازخانه ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه برگزار شد،ضمن تبريك دهه امامت و ولايت ،با اشاره به رابطه عيد غدير و موضوع ولايت،‌اظهارداشت: در روز عيد غدير با فرمان خداوند تكليف ولايت بر مسلمين بعد از پيامبر(ص) مشخص شد.
وی با بيان اينكه در روز غدير تكليف ولايت مشخص شد،تصریح کرد: مردمي كه از اقصي نقاط براي مراسم حج آمده بودند با حضرت علي دست بيعت دادند و حضرت را به عنوان ولي و رهبر خود بعد از پيامبر قبول كردند .
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه انصارالرضا(ع) با بيان اينكه جامعه بايد خود را با ولايت تنظيم كنند،گفت: ائمه و ولي فقيه بعد از پيامبر سكان داران رهبري و هدايت جامعه بشري هستند و مردم بايد خود را با اين بزرگواران تنظيم كنند ،نه جلو بزنند و نه عقب بمانند.
در ادامه حجت الاسلام ارمغان مسئول نمايندگي ولي فقيه ناحيه زيركوه ضمن تقدير و تشكر از حضار از همه ي حاضرين طلب حلاليت كرد.
همچنین حجت الاسلام عبدي مسئول جديد نمايندگي ولي فقيه در سپاه زيركوه لحظاتي به تشريح برنامه هاي خود پرداخت.
درپايان با اهداي لوح سپاس از حجت الاسلام والمسلمین ارمغان تقدير و حكم مسئوليت حجت الاسلام عبدي پس از قرائت توسط حجت الاسلام خوش رفتار،‌اعطا گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا