عمومی

مساعدت ودلجویی پرسنل حوزه علمیه خواهران زیرکوه از دو خانواده سه قلو زای شهرستان

در راستای حمایت از فرامین رهبر معظم انقلاب ، در باب تکثیر نسل ، وحمایت از اقشار پراولاد آسیب پذیر ، مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان زیرکوه به همراه معاونین آموزشی وفرهنگی با دو خانواده سه قلوی زای بارنجگان وگزخت دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در راستای حمایت از فرامین رهبر معظم انقلاب ، در باب تکثیر نسل ، وحمایت از اقشار پراولاد آسیب پذیر ، مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان زیرکوه به همراه معاونین آموزشی وفرهنگی ضمن بازدید نزدیک از دو خانواده سه قلوی زای بارنجگان وگزخت ، هدایای مالی و نقدی این حوزه را به مبلغ هشت ملیون ریال که از طرف اساتید وطلاب این حوزه تهیه شده بود تقدیم این دو خانواده محترم سه قلو زای کردند.
در این دیدار که در این دو روستا صورت گرفت ، خانم استادی ،مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان با بیان این مطلب که خداوند رزاق و روزی دهنده تمام موجودات این هستی می باشد ، این سه قلوها را هدیه الهی از طرف خداوند متعال دانسته که خداوند آن را به بعضی از بندگان خویش تفضل می فرماید.
وی ادامه داد: این طور نیست که به هر کس و هر فردی این نعمت گرانقدر را عنایت فرماید لذا باید در مقابل این نعمت عظیم شکر گزار حضرت حق بود وخدایی نکرده نباید زبان به گلایه وشکایت باز کنیم.
استادی در ادامه خاطرنشان کرد : هم اکنون خانواده هایی هستند که سالها پس از ازدواج و با صرف هزینه های سنگین دارو و دوا هنوز فرزندار نشده اند اما شما را خداوند از طریق فضل بی نهایت خویش صاحب سه اولاد سالم ونیکو نموده که این در جای خود عنایتی بزرگ و نعمتی ارزشمند می باشد که باید قدر آن را بیشتر از دیگران بدانید.
در این دیدار نیز والدین سه قلوها ضمن سپاس وشکرگزاری از خداوند منان بابت تفضلی که به ایشان شده است خواستار توجه بیشترمسئولین ومردم نسبت به هزینه های سنگین فرزندان خصوصا تامین شیرخشک (برای هر روز سه قلوها یک قوطی شیرخشک به مبلغ 20 هزارتومان ) شدند.
گزارش مشکلات سه قلوها را اینجا بخوانید
چهار تصویر اول مربوط به سه قلوهای روستای گزخت و مابقی مربوط به سه قلوهای بارنجگان می باشد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا