عمومی

مسیر راهپیمایی 13 آبان در زیرکوه مشخص شد

راهپیمایی 13 آبان در زیرکوه راس ساعت 9 و 30 دقیقه روز شنبه از مقابل بانک ملی حاجی آباد تا میدن آیت الله فقیه برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه برنامه ریزی يوم الله 13 آبان با حضور مصطفوي نيا معاون فرماندار و تعدادي از مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان در محل فرمانداري زیرکوه برگزار گرديد.
معاون فرماندار زیرکوه در این جلسه ضمن تسليت شهادت شهید اخیر نیروی انتظامی استان،سروان کلاته نائبي گفت: 13 آبان روز نماد ایستادگی ما در برابر استکبار جهانی است که علاوه بر دانش آموزان ، تمام ارگانها و نهادها و تمام اقشار مختلف مردم باید در این مراسم حضوری پرشور داشته باشند.
مصطفوی نیاخاطر نشان كرد: تولي و تبري در دين ما بسيار مورد تاكيد است و بي شك حفظ روحیه استکبار ستیزی ملت ایران كه از ابتداي انقلاب همواره مورد هجمه عوامل كشورهاي استعمارگر بوده است در هر زمان و مكاني لازم است .
وي با اشاره به اينكه قطعاً دانش آموزان و مردم شهرستان زيركوه به مانند هميشه درراهپيمايي 13 آبان امسال نيز در صحنه خواهند بود افزود: اين نماد بايد در قشر جوان و نوجوان ما پاسداري شود .
در این جلسه مقرر گردید که راهپیمایی 13 آبان در زیرکوه راس ساعت 9 و 30 دقیقه روز شنبه از مقابل بانک ملی حاجی آباد تا میدن آیت الله فقیه برگزار شود.
گفتنی است، به جهت برنامه ریزی راهپیمایی 13 ابان در بخش های شاسکوه و زهان،‌امروز جلساتی در محل بخشداری این دو بخش برگزار گردید و برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا