عمومی

مشارکت دانش آموزان یکی از اولویت های آموزش و پرورش است

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه با اشاره به پیام وزیر آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد:بحث مشارکت دانش آموزان یکی از اولویت هایی است که در آموزش و پرورش به آن توجه ویژه داریم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،علیرضا مهدی پور صبح امروز در مراسم نمادین انتخابات شوراهای دانش آموزی در جمع دانش آموزان و فرهنگیان دبیرستان امید انقلاب حاجی آباد،‌اظهارداشت:سعی ما بر این است که در تمام فضاهایی که در آموزش و پرورش وجود دارد از مشورت گرفتن از دیگران غافل نشویم.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه با اشاره به پیام وزیر آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد:بحث مشارکت دانش آموزان یکی از اولویت هایی است که در آموزش و پرورش به آن توجه ویژه داریم.
وی ، تصریح کرد: امیدواریم دانش اموزانی که به عنوان شورای دانش آموزی انتخاب می شوند بتوانند کمک حال مدیر مدرسه و سایر همکاران در مسائل علمی ، اعتقادی و آموزشی باشند.
مهدی پور اذعان داشت:مناسبت هایی که فرا روی سال تحصیلی است با حضور و توان دانش آموزان بخصوص اعضای شورای دانش اموزی می تواند خودش را بیشتر و بهتر نشان دهد.
مدیر اموزش و پرورش زیرکوه گفت:خوشحالیم که در دو سال گذشته رتبه های دوم و سوم استان را در شورای دانش آموزی کسب کردیم و باز هم تاکید ما بر فعالیت بیشتر دانش اموزان در شورای دانش آموزی است.
وی ادامه داد:حضور دانش آموزان در مراحل بالاتر و شورای دانش اموزی کشور، محقق نمی شود مگر اینکه دانش اموزان خودشان را بشناسند و توانایی های خود را درک کنند.
مهدی پور بیان کرد: شورای دانش آموزی فقط این نیست که مشکلات را ببینیم بلکه باید مشکلات شناسایی شود و با کمک به اولیاء و معلمان در جهت رفع مشکلات اقدام شود.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه خاطرنشان کرد:مهمترین کاری که ما در آموزش و پرورش ازشورای دانش آموزی می خواهیم این است که در بحث نماز جماعت، مناسبت هایی که در مدرسه انجام می شود، کلاسهای فوق برنامه و … تلاش کنند تا این فضاها بیشتر دیده شود و بتوانیم با کمک دانش آموزان هم استعدایابی دانش آموزان انجام شود هم توانایی معلمان ما دوبرابر شود.
وی تاکید کرد: ما هم به شورای دانش اموزی کمک خواهیم کرد تا بتوانند نظرات خود را در مدرسه پیگیری کنند و مشکلات و کمبودها را با کمک معلمان، مربیان و مدیر و معاونین مورد نقد و بررسی قرار گیرد.
مهدی پوربا بیان اینکه تاکید ما بر مشورت اعضای شورای دانش آموزی است،گفت: در هر جایی که شورای داشن اموزی خوب عمل کرده است،قطعا آن مدرسه از موفقیت های چشمگیری برخوردار بوده است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا