عمومی

مشارکت 90 درصدی مردم زیرکوه در انتخابات 96/ شیوه های تولید درزیرکوه باید متحول شود

فرماندار زیرکوه گفت: قریب به 90 درصد واجدین شرایط در زیرکوه پای صندوقهای رای رفتند که این حضور جای تقدیر و تشکر دارد و نشان از بینش بالای مردم شهرستان دارد .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الله خانزاده صبح امروز در اولین جلسه شورای اداری شهرستان زیرکوه در سال 96 ،حماسه حضور باشکوه مردم در انتخابات 96 را به محضر مقام معظم رهبری و مردم ایران اسلامی تبریک گفت و اظهارداشت: قریب به 90 درصد واجدین شرایط در زیرکوه پای صندوقهای رای رفتند که این حضور جای تقدیر و تشکر دارد و نشان از بینش بالای مردم شهرستان دارد .
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه مردم به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند و حضور معنی داری پای صندوقهای رای داشتند،خاطرنشان کرد:سوای از اینکه مردم به چه کسی رای دادند و منتخب چه کسی بوده است،مهم حضور و مشارکت مردم در انتخابات بود که خوشبختانه نتیجه حاصل شد.
وی اذعان داشت:در شرایط کنونی منطقه،هیچ پارامتری مانند حضور مردم در صحنه انتخابات،تضمین کننده امنیت ملی و امنیت عمومی جامعه نیست و این حضور قطعا پیامهای متعددی به دنیا مخابره کرد و مهمترین پیامد آن علیرغم همه شیطنت ها در خارج از مرزها این بود که مردم ما علیرغم همه مشکلات،کمبودها و کاستی ها ،همچنان پای نظام و انقلاب ایستاده اند.
خانزاده با اشاره به اینکه یکبار دیگرنقشه ها و شیطنت های دشمنان و بدخواهان نظام نظام نقش بر آب شد،گفت:امیدواریم منتخبین مردم چه در شورای اسلامی و چه در انتخابات ریاست جمهوری بتوانند از این رای اعتمادی که از مردم گرفته اند صیانت کنند و در راستای شعارهایی که داده اند گام بردارند.
فرماندار زیرکوه،تصریح کرد:یکی از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری و یکی از مهمترین چالش های پیش روی ما در حال حاضر بحث معیشتی بخشی از جامعه و بحث اقتصادی و اشتغال است و سالهای متمادی است که مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد و توجه به تولید تاکید ویژه ای دارند و در ده سال گذشته همه سالها با موضوع اقتصاد نامگذاری شده است.
وی ادامه داد:امیدواریم همه بخش های مختلف و همه قوا کمک کنند تا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و بهبود شرایط زندگی این مردم که استحقاق بیشتری دارند تلاش کنیم و این امر محقق شود.
خانزاده بیان داشت: در شهرستان جدید التاسیس و دور از مرکز و مرزی زیرکوه تجربه نشان داه است که تمام راهکارها و راهبردهای اساسی در رابطه با مقوله اشتغال و حوزه اقتصاد اگر متناسب با آمایش سرزمینی و وضعیت،اقلیمی ،فرهنگی،اجتماعی و جغرافیایی منطقه نداشته باشد ،موفق نخواهد بود.
شهرستان زیرکوه یک شهرستان صددرصد غیر صنعتی است
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه شهرستان زیرکوه یک شهرستان صددرصد غیر صنعتی است ،گفت: اقتصاد شهرستان عمدتا بر مبنای تولیدات روستایی و تولیدات کشاورزی،باغداری و دامپروری است.
وی تاکید کرد:تمام شیوه های تولید ما شیوه های فرسوده و قدیمی است و در مرحله نخست همه دستگاهها باید کمک کنند تا شیوه های تولید در شهرستان متحول شود بنابراین یکی از اقدامات فوری و عاجل در شهرستان متحول کردن شیوه های تولید است که همه ما باید اهتمام لازم در این زمینه داشته باشیم.
خانزاده ادامه داد: در کنار متحول کردن شیوه های تولید باید به سمت ایجاد پوشه های تولیدی و صنعتی متناسب با محصولات و تولیدات در سه حوزه کشاورزی و دامپروری،باغداری و معدن حرکت کنیم چون این سه حوزه ،حوزه هایی است که می تواند در شهرستان جوابگو باشد و توجیه فنی و اقتصادی داشته باشد و ایجاد اشتغال مستمر و مثبت نماید.
فرماندار زیرکوه گفت: در عرصه های تولیدی و صنعتی توقع ما این است در سال عمرانی 96 به هر شکل ممکن شهرک صنعتی زیرکوه پا بگیرد و شاهد استقرار یک سری صنایع تولیدی مرتبط با حوزه کشاورزی و دامپروری در شهرک صنعتی حاجی آباد باشیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا