عمومی

مشعل المپیاد دانش آموزان دختر زیرکوه به دست مدیرکل استانداری روشن شد

مشعل چهارمین المپیاد دانش آموزان دختر زیرکوه به دست مدیرکل دفتر اموراجتماعی و فرهنگی استاندار روشن شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری ، معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی و مدیر آموزش و پرورش زیرکوه، مراسم آغاز چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای آموزشگاه دخترانه امید انقلاب زیرکوه برگزار شد.
علیرضا مهدی پور،مدیر آموزش و پرورش زیرکوه در مراسم افتتاحیه این المپیاد گفت:امیدواریم اینگونه برنامه ها علاوه بر شادی و شاداب سازی مدارس ما بتواند فرزندانی را تربیت کند که در آینده به عنوان پدران و مادران این سذرزمین فرزندان خوب و سالمی را تحویل جامعه دهند.
مدیرکل دفتر اموراجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی نیز در این مراسم ، اظهارداشت: ما در استانداری خراسان جنوبی تمام هم و غم خود را برای شما دانش آموزان گذاشته ایم، شماهایی که قرار است در اینده هم ایران را بسازید و بستر ساز آرامش خود و اطرافیان خود شوید.
خانم محمودی ، گفت:به این نکته اعتقاد دارم که دانش آموزان همزمان با اینکه می خواهند در س بخوانند و دانشمند شوند باید در عرصه های ورزشی و جسمانی هم توانمند باشند.
وی ادامه داد: لازمه اول اینکه یک معلم خوب، پزشک خوب و … باشید لازمه اول آن این است که سالم باشید و لازمه سالم بدن ، ورزش کردن است.
مدیرکل دفتر اموراجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی بیان داشت: شما دانش آموزان قرار است آینده شهرستان زیرکوه را بسازید و زیرکوه را بلند آوازه کنید و برای اینکه بتوانید به این هدف برسید،باید اهداف بلندی داشته باشید و برای این اهداف بلند باید هم مراقب سلامت جسم باشید و هم سلامت روح.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا