عمومی

مشعل گاز به زودی در زیرکوه روشن می شود/اتصال شاهرخت و بارنجگان به شبکه گاز

نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث گازرسانی زیرکوه گفت:خبر خوش من به مردم شهرستان این است که همه مشکلات رفع شده است و به همین زودی شهر حاجی آباد به شبکه اصلی گاز می پیوندد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرهاد فلاحتی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه شهر حاجی آباد به گوشه ای از اقدامات چند روز اخیر خود اشاره کرد و اظهارداشت: از همه کسانی که در مراسم تشییع و تدفین پدر مرحومم حضور یافتند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ،خاطرنشان کرد: تمام دغدغه ها و دردمندی ها و مشکلاتی که در شهرستان زیرکوه و خصوصا در روستاهی شهرستان وجود دارد مد نظر بنده قرار دارد و خدا می داند که تمامی مشکلات از مرز تا همه روستاهای شهرستان در ذهنم مرور می شود و در همه جلسات در حد توان پیگیری می کنم اما برخی مسائل به نتیجه ای نمی رسد و برخی هم محقق می شود.
فلاحتی اذعان داشت: طرح بسیار خوبی در مجلس شورای اسلامی توسط نمایندگان دفاع شد و مصوب گردید و آن افزایش حقوق مستمری بگیران و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی است که کمک خوبی به آنها خواهد کرد.
وی تصریح کرد:مجلس طرحی را مصوب کرد که بر اساس آن دولت موظف می شود از سال آینده یارانه دهک بالای جامعه را حذف کند و از آن محل افزایش حقوق کمیته امدا و بهزیستی را تا مبلغ قابل توجهی بالغ بر 200 هزار تومان پرداخت کند که این اقدام بخشی از مشکلات آنها را حل خواهد کرد.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث گازرسانی زیرکوه گفت:خبر خوش من به مردم شهرستان این است که همه مشکلات رفع شده است و به همین زودی شهر حاجی آباد به شبکه اصلی گاز می پیوندد.و در کنار آن بحث گازرسانی به روستاهای شهرستان نیز که از دغدغه های مردم شهرستان بود پیگیری شد و ان شالله گازرسانی به بمرود ،شاهرخت و بارنجگان نیز در برنامه قرار گرفت.
فلاحتی با اشاره به سرما زدگی محصولات کشاورزی در شهرستان زیرکوه و برخی شهرستانهای استان ،اظهارداشت:پیگیری هایی در این خصوص صورت گرفت و در نهایت ابلاغ اعتبار خوبی برای استان گرفته شد که بخشی از آن یعنی حدود دو میلیارد تومان به خسارت دیدگان از سرما تعلق خواهد گرفت و علاوه بر آن تسهیلات چهار درصد نیز در حدود دو میلیاردتومان از طریق جهاد کشاورزی به کشاورزان خسارت دیده اعطا خواهد شد که بخشی از آن مربوط به شهرستان زیرکوه خواهد بود.
وی ادامه داد:جهت اتمام طرح هادی در برخی روستاهای شهرستان نیز درخواست چند هزار لیتر قیر رایگان شده است که موافقت شده و در ختیار بنیاد مسکن قرار خواهد گرفت و سعی ما بر این است تا روستاهایی که اولویت دارند در استفاده از این قیر سهیم باشند.
فلاحتی گفت:جلسه ای با معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و بسیاری از مشکلات کهنه ای که متاسفانه کسی به آن توجه نداشت و فراموش شده بود،مطرح شد که از جمله این موارد بحث اراضی شهر حاجی آباد بود که ایشان به استاندار دستور حل این مشکل را دادند و امیدوارم به قول خود عمل کنند تا این مشکل حل شود.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث بازارچه یزدان ،خاطرنشان کرد:این موضع نیز پیگیری شد و دستور آن به اقای استاندار داده شد که اگر به نتیجه ای رسید در فرصت های اینده به اطلاع مردم خواهد رسید.
وی بیان داشت:مشکلات کمبود آب و هدررفت آبهای سطحی شهرستان و مشکلات زمین های شهرستان با منابع طبیعی از جمله موارد دیگری بود که پیگیری شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا