عمومی

مشکلات با کار جهادی حل شدنی است

مسؤول گروه جهادی صاحب الزمان حاجی آباد با اشاره به فعالیت های این گروه جهادی گفت: مشکلات با کار جهادی حل شدنی است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،گوشه و کنار شهر و شهرستان را که می نگری در کنار همه زیبایی ها و امکانات موجود،مشکلاتی را مشاهده می کنید که جای تامل دارد.
از فقر و تنگدستی برخی خانواده ها گرفته تا نداشتن سرپناه مناسب و محرومیت از امکانات اولیه زندگی آن هم در گرمای سوزناک تابستان.
مشکلاتی که به گفته مسؤول گروه جهادی صاحب الزمان عج حاجی آباد،با همت و کار جهادی حل شدنی است.
علی یاری یکی از جوانان بسیجی فعال شهرستان زیرکوه است که توانسته است در قالب یک گروه 30 نفره جهادی از جوانان و نوجوانان شهرستان گامهای مؤثری در جهت رفع محرومیت زدایی بردارد.
یاری از برخی کم کاری ها گلایه مند است و می گوید: چرا در مرکز شهر ما با وجود همچنین مشکلاتی مواجه باشیم و در این روزهای گرم تابستان خانواده هایی را مشاهده کنیم که با دهان روزه بدون کولر در بدترین شرایط زندگی می کنند.
وی بیان داشت: یکی از کارهایی که گروه جهادی صاحب الزمان (عج) در ماه مبارک رمضان در پیش گرفت شناسایی و مشاهده مشکلات افراد و خانوارهای محروم در سطح شهر حاجی آباد بودکه افراد شناسایی شدند و الحمدلله بزودی اقدامات خوبی در بحث تعمیر منازل این افراد وساخت سرویسهای بهداشتی در منازل این افرادصورت خواهد گرفت .
مسؤول گروه جهادی صاحب الزمان حاجی آباد با بیان اینکه داشتن محله ای با صفا و تمیز و پاک با همدلی و اتحاد اهالی محله یکی دیگر از کارهی این گروه جهادی است، گفت: اهالی کوی المهدی در ماه مبارک رمضان برآن شدند تا هرشب مقداری از کارهای محله که در آینده باید صورت بگیرد از قبیل , تمیز کردن و سنگ فرش نمودن پیاده رو مهدیه , آسفالت محوطه بیرون مهدیه , حصارکشی دیوار مهدیه, اصلاح نمودن و هموار نمودن پارک مهدیه, راه اندازی میدان والیبال در جلوی مهدیه,رابا همت و همدلی همدیگر انجام دهند.
وی ادامه داد: پهن کردن سفره افطاری به مدت ۳۰ شب در مهدیه , و هر شب پذیرای از ۵۰۰ نفر از دیگر اقداماتی است که توسط این گروه جهادی و اهالی کوی المهدی به انجام رسید.
یاری خاطرنشان کرد:برپایی حلقه معرفتی قرآن ویژه نوجوانان در ماه مبارک رمضان توسط حجت الاسلام لشکری نیز از دیگراقدامات صورت گرفته در ماه مبارک رمضان بود.
وی از جوانان خواست به سمت گروههای جهادی بیایند و تاکیدکرد:باید سعی بر این باشد تا در شهرستان زیرکوه که واقعا یک شهرستان محروم و مرزی است کلمه محرومیت را ریشه کن کنیم و با جمله ما می توانیم گوش به فرامین مقام معظم رهبری دهیم و در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل در جهت رفع محرومیت گام برداریم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا