عمومی

مهمترین مساله در باب انقلاب استقامت بر اصول است/مسئولان ، خدمات نظام را برای مردم تبیین کنند

مرتضائی نیا با بیان اینکه خدمات نظام باید تببین شود، گفت:دهه فجر بهترین فرصت است تا خدمات نظام برای مردم بازگو شود تا مردم امیدوار شوند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا صبح امروز در دیدار مسئولان با ایشان، با تسلیت ایام فاطمیه تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، اظهارداشت:ایام فاطمیه را باید با شکوه برگزار کرد چون ما هرچه داریم از فاطمیه داریم.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه دهه فجر ایام الله است،گفت:ایام فاطمیه با دهه مبارک فجر تقارن پیدا کرده و باید هر دو مناسبت را خوب برگزار کنیم چون دهه فجر ده کرامت و پیشرفت هاست و باید به نحوی برگزار شود که حرمت ایام فاطمیه حفظ شود و برنامه ها مکمل همدیگر باشد.
وی خاطرنشان کرد: ایام فجر ایام تولد انقلاب است و انقلاب ایران تنها انقلابی است که همه ساله با فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر نو و تازه می شود.
مرتضائی نیا با بیان اینکه خدمات نظام باید تببین شود، گفت:دهه فجر بهترین فرصت است تا خدمات نظام برای مردم بازگو شود تا مردم امیدوار شوند.
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت:دشمن تبلیغات گسترده ای دارد و به دنبال ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب است اما مردم هوشیارند و با حضور در صحنه ها و خصوصا راهپیمایی ۲۲ بهمن تودهنی محکمی بر استکبار خواهند زد.
مرتضائی نیا گفت:مهمترین مساله در باب انقلاب استقامت بر اصول است و انقلاب ما یک اصول و مبانی دارد که باید پای اینها ایستاد و استقامت کرد.
وی ادامه داد: دشمن تلاش دارد اصول و مبانی انقلاب را خدشه دار کند و اولین تلاش این است که شعارهای انقلاب را تغییر دهد که باید بسیار هوشیار باشیم چون هویت انقلاب ما همین شعارهاست .
امام جمعه زیرکوه گفت: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است و تلاش می کند نشان دهد که مردم از انقلاب خسته شده اند اما آنها هویت انقلاب و مردم ما را نمی دانند و ان شاء الله در 22 بهمن همین دشمنان قسم خورده خواهند دید که مردم خسته نمشده اند و پای نظام و انقلاب و رهبری ایستاده اند.
مرتضائی نیا از زحمات مسئولان تشکر کرد و خواستار همت مضاعف مسئولان شد و گفت:مسوولان در راستای اقتصاد مقاومتی تلاش کنند و بکوشند تا شعار سال و حرف مقام معظم روی زمین نماند.
وی تاکید کرد:مسئولان نظام سعی کنند در ایام الله دهه فجر با حضور در روستاها خدمات نظام را برای مردم تبیین کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا