عمومی

نامزد انتخابات بايد به انقلاب ،قانون اساسى و به اين مردم ايمان و اعتقاد داشته باشد/کاندیدای اصلح باید حافظ ارزشها باشد

معاون هماهنگ كننده نمايندگی ولی فقيه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، گفت:نامزد انتخابات بايد به انقلاب ،قانون اساسى و به اين مردم ايمان و اعتقاد داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام اكبرپور در جمع طلاب و روحانيون شهرستان زيركوه و نخبگان بسيج زيركوه در همايش حكمت مطهر ،ضمن تبريك اعياد شعبانيه و همچنين گراميداشت ياد و خاطر استاد شهيد علامه مطهري(ره)اظهارداشت: علامه شهيد مطهري هم در قبل از انقلاب و هم در دوران انقلاب جزو اولين كساني بود كه با پيروي از حضرت امام(ره) به روشنگري مردم و مقابله با نظام فاسد و دست نشانده پهلوي پرداخت و شبانه روز براي اين نظام مقدس در تلاش و تكاپو بود.و سرانجام پس از مجاهدت هاي فراوان دشمنان كوردل كه ديگر تاب سخنان آتشين و ويرانگر علامه را نداشتند در كمال ناجوانمردي ايشان را به شهادت رساندند.
معاون هماهنگ كننده نمايندگي ولي فقيه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبي در بخش ديگري از سخنان خود در باره اهميت انتخابات رياست جمهوري و شورا ها،خاطرنشان کرد: انتخابات ما قطعا تأثير گذار و تأثير پذير از تحولات جهاني است چراكه دنيا در حال حاضر هر لحضه در حال تحولات و دگرگوني است و مردم در سراسر اين عالم بيدار شده اند و بر عليه نظام هاي فاسد حركت هاي زيادي در سراسر دنيا در حال شكل گيري است.
وی تصریح کرد: در بحث انتخابات اولين و مهمترين موضوع كه باعث مي شود ما مانند گذشته استوار و محكم در مقابل استكبار جهاني و غرب بايستيم حضور حداكثري در پاي صندوق هاي رأي است چراكه هرچه حضور مان در پاي صندوق هاي رأي بيشتر باشد نشان دهنده ايستادگي ما پاي ارزشهاي اين نظام مقدس است و در مقابل دشمنان از حضور پرشور مردم ما يك بار ديگر تو دهني خواهند خورد.
نامزد انتخابات بايد به خدا ، اين انقلاب ، به قانون اساسى و به اين مردم ايمان و اعتقاد داشته باشد.
اکبرپور اذعان داشت:نامزد انتخابات اولاً بايد به خدا و به اين انقلاب و به قانون اساسى و به اين مردم ايمان و اعتقاد داشته باشد، ثانياً داراى روحيه‌ى مقاوم باشد. كسانى كه در رأس قوه‌ى اجرائى قرار ميگيرند، بايد كسانى باشند كه در مقابل فشارهاى دشمنان مقاوم باشند. زود نترسند، زود از ميدان خارج نشوند ، ثالثاً انسانهاى با تدبير و با حكمت باشند
وی ادامه داد:كانديداي اصلح كسي است كه داراي تدبير و انديشه و حكمت لازم براي تصدي پست رياست جمهوري باشد و بتواند عزت را برابر مصلحت كشور براي مردم و حكومت جمهوري اسلامي به ارمغان آورد.
اکبرپور در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه كانديداي اصلح بايد ارزشهاي اين نظام را بفهمد و حافظ ارزشها باشد، گفت: كانديداي اصلح كسي است كه ارزش هاي اين نظام مقدس را بفهمد ، بفهمد كه جايگاه شهدا و جانبازاني كه براي اين نظام و حفظ ارزشهاي آن حاضر شدند از جانشان بگذرند تا ما الان در امنيت زندگي كنيم كجاست؟ بفهمد كه جايگاه خانواده هاي شهدا ،پدران و مادران شهدا و فرزندان شهدا در اين نظام كجاست.
معاون هماهنگ كننده نمايندگي ولي فقيه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبي بیان داشت:كاندايداي اصلح كسي است كه بفهمد 250هزار شهيد رفته اند كه اين نظام روي پاي خود ايستاده است و هم اكنون هم در جاي جاي اين عالم هستي هنوز جوانمرداني هستند كه براي حفظ اين نظام بدون هيچ ادعايي جانفشاني مي كنند.
وي ادامه داد: كاندي اصلح كسي است كه بفهمد كه صندلي رياست به راحتي به دست نيامده است و بفهمد كه پايه هاي اين صندلي هاي رياست بر پايه خون شهدا و اشك چشم مادران و پدران و فرزندان شهدا استوار است.
اکبرپور با بيان اينكه، كانديداي اصلح كسي است كه پيرو محض ولايت فقيه باشد، گفت: كانديداي اصلح كسي است كه پيرو محض رهبري باشد و بفهمد ولايت و رهبري از طرف خدا به ولي فقيه داده شده است و جايگاه ولايت فقيه خدايي است ، رياستي نيست كه توسط ما انتخاب شده باشد.جايگاه ولايت فقيه همان جايگاه حضرت رسول(ص) و حضرت علي(ع) است .
اكبرپور خاطرنشان كرد: رئيس جمهور آينده بايد برنامه بدهد تا مشخص كند كه بر اساس توانمنديهاي اقتصادي كشور چه كارهايي انجام خواهد داد؛ به طور مثال: نرخ تورم ، نرخ بيكاري، نرخ رشد اقتصادي، توليدات صنعتي، كشاورز، خدمات، گردشگري و … با چه تغييري روبرو خواهد شد و در بخش بين المللي چگونه اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران و آنچه نظر مقام معظم رهبري است را با برنامه مدون به پيش خواهد برد.
درپايان این همایش كه به مناسبت هفته ي عقيدتي سياسي در سپاه و بسيج توسط دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه زيركوه در محل حوزه علميه شهر حاجي آباد برگزار شد،از چند تن از هاديان سياسي و مربيان سياسي بسيج توسط دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه زيركوه تجليل شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا