عمومی

نجات آهوی مصدوم، توسط پرسنل مرزبانی زیرکوه

یک راس آهو که بر اثر برخورد با وسائط نقلیه عبوری در جاده مرزی یزدان از ناحیه دست و پا دچار شکستکی شدید شده بود توسط فرماندهی گروهان مرزی یزدان تحویل مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه گردید.

رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، گفت:یک راس آهو که بر اثر برخورد با وسائط نقلیه عبوری در جاده مرزی یزدان از ناحیه دست و پا دچار شکستکی شدید شده بود توسط فرماندهی گروهان مرزی یزدان تحویل مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه گردید.
مرتضی تقی زاده خاطرنشان کرد:آهوی زخمی تحت نگهداری و تیمار داری است و در صورت بهبودی کامل در زیستگاه مورد نظر رهاسازی خواهد گردید.
وی بیان داشت:در سال های گذشته خشکسالی ، چرای بی رویه مراتع و شکار غیر قانونی موجب کاهش چند گونه جانوری از جمله آهو و هوبره و … در زیستگاههای این شهرستان شده است .
تقی زاده افزود: این اقدام فرماندهی محترم گروهان مرزی یزدان بسیارارزشمند و خداپسندانه بوده و انتظار داریم دیگر همشهریان عزیز نیز در صورت مشاهده حیوانات و پرندگان زخمی موضوع را به واحد حفاظت محیط زیست شهرستان اطلاع داده تا در این زمینه اقدام لازم صورت پذیرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا