عمومی

نجات جان یک پهله شاه بوف در زیرکوه

یک بهله پرنده شاه بوف توسط یکی از دوستداران حیات وحش روستای آبیز تحویل نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه گردید و از مرگ نجات یافت.

رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،‌اظهارداشت:یک بهله پرنده شاه بوف توسط یکی از دوستداران حیات وحش روستای آبیز تحویل نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه گردید.
تقی زاده خاطرنشان کرد:این پرنده که به علت برخورد با خطوط انتقال برق دچار مصدومیت و جراحت شدید در ناحیه بال گردیده بود جهت طی مراحل درمان و تیمارداری تحویل نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان گردید .
وی تصریح کرد: باهمکاری شبکه دامپزشکی شهرستان زیرکوه پرنده مصدوم در حال گذراندن مراحل درمان است که پس از بهبودی کامل در آغوش طبیعت رهاسازی خواهد گردید.
رئیس نمایندگی محیط زیست زیرکوه با تقدیر از اقدام این شهروند، گفت: این اقدام شهروند گرامی بسیارارزشمند و خداپسندانه بود و انتظار داریم همشهریان و هم استانی های عزیز در صورت مشاهده حیوانات و پرندگان آسیپ پذیر و زخمی به نزدیکترین واحد محیط زیست شهرستان یا استان با شماره 05632421560 – 05632504919 به صورت شبانه روزی اطلاع رسانی نمایند تا در این زمینه اقدام لازم صورت پذیرد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا