عمومی

نجات دو قطعه جوجه کبک از دام شکارچیان+تصاویر

مسئول نمایندگی حفاظت محیط زیست زیرکوه گفت:توسط ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه،دو قطعه جوجه کبک از دام شکارچیان نجات یافتند.

مرتضی تقی زاده در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: طی گزارش همیار افتخاری محیط زیست مبنی بر شکار غیر مجاز کبک با استفاده از تله های سیمی در حوالی ارتفاعات منطقه بمرود در سحرگاه امروز، بلافاصله اکیپی از مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه با سرپرستی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست شهرستان به منطقه مذکور اعزام شدند .
مسئول نمایندگی حفاظت محیط زیست و فرمانده یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه خاطرنشان کرد:متاسفانه شکارچیان غیر مجاز در یک اقدام ناشایست با استفاده از تله های سیمی اقدام به زنده گیری پرنده زیبای کبک می نمودند که در یک اقدام پیشگیرانه مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه در محل تله گذاری حضور یافته و دو قطعه جوجه کبک که در دام شکارچیان گرفتار شده بودند سریعا” آزاد سازی شدند.
وی ادامه داد: متاسفاته هر دو قطعه جوجه کبک دچار مصدومیت شده که پس از مراحل تیمار به دامن طبیعت بازگردانده خواهند شد.
تقی زاده از تمامی مردم و دوستداران حفاظت از محیط زیست درخواست نمود تمامی تخلفات زیست محیطی را در اسرع وقت با شماره تلفن 05632504919 به صورت شبانه روزی به این نمایندگی اطلاع رسانی نمایند تا در این زمینه اقدامی قانونی و مناسب صورت پذیرد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا