عمومی

نشست هم اندیشی سران طوایف وعشایر زیرکوه در روستای مرزی چشمه بید

به مناسبت هفته دفاع مقدس و به همت حوزه مقاومت بسیج عشایری شهید صدوقی ،نشست هم اندیشی سران طوایف وعشایر زیرکوه در روستای مرزی چشمه بید برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت هفته دفاع مقدس و به همت حوزه مقاومت بسیج عشایری شهید صدوقی ،نشست هم اندیشی سران طوایف وعشایر زیرکوه در روستای مرزی چشمه بید برگزار شد.
در این مراسم که با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه استان ، مسئول بسیج عشایری استان ،امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان زیرکوه برگزار شد، سرهنگ برات زاده با گرامی داشت هفته دفاع مقدس،اظهارداشت:ما در جنگ از آزمون جنگ نظامی سربلند بیرون آمدیم .
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضای استان، خاطرنشان کرد: مادامی که ما در هر عرصه چه عرصه دفاعی چه فرهنگی چه سیاسی و چه امنیتی پیروز و سربلند بیرون آمدیم زمانی بوده که مردم در عرصه بودند و امروز ما درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم .
وی اذعان داشت:ما از دفاع مقدس درس گرفتیم که هیچ غیر ممکنی وجود ندارد ،امروز باید با تاسی از دوران دفاع مقدس این برهه از زمان که جنگ اقتصادی وجود دارد را مدیریت کنیم .
برات زاده گفت:امروز امپراتوری رسانه ای با تمام توان با استفاده از فضای مجازی و رسانه ها دست به دست هم داده اند تا یاس و نا امیدی را در جامعه گسترش دهند.و مردم باید با محوریت ولایت فقیه ،وحدت داشته باشند و تعصبات حزبی و گروهی و منافع شخصی را کنار بگزارند و حول این محور حرکت کنند.
وی تصریح کرد:ما در دفاع مقدس درس گرفتیم که هرجا ضربه خوردیم ،از داخل کسی برای این ضربه راه را هموار کرده بود.
شایان ذکر است در پایان مراسم مشکلات روستاهای عشایری نیز بررسی شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا