عمومی

نصب و زیبا سازی 25 المان نوروزی در شهر حاجی آباد

شهردار حاجی آباد از نصب و زیبا سازی25 المان نوروزی در شهر حاجی آباد به مناسبت ایام نوروز خبرداد.

احسان کریمدادی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: همه ساله در ایام نوروز و سال جدید شهرداری حاجی آباد اقداماتی انجام می دهد که وظایف همه واحدهای شهرداری در کمیته استقبال بهار شهرداری مشخص و جهت انجام ابلاغ می شود.
شهردار حاجی اباد گفت:از جمله مصوبات کمیته استقبال از بهار شهرداری،مناسب سازی و زیبا سازی ورودی های شهر حاجی اباد،بازدید و مناسب سازی اماکن عمومی و تفریحی از قبیل سرویس بهداشتی و نماز خانه پارک ها،وسایل بازی پارک ها و روشنایی و نکات ایمنی در تاسیسات پارک بود که در دست اقدام قرار دارد.
وی ادامه داد:علاوه بر این برنامه فشرده ای برای رفتگران زحمت کش شهرداری تنظیم گردید تا شهر در ایام نوروز چهره زیبا تری به خود بگیرد.
شهردار حاجی آباد تصریح کرد:مناسب سازی مبلمان شهری از قبیل رنگ آمیزی جداول،رنگ آمیزی مبلمان شهری بوستان شهدای گمنام،بوستان امام رضا(ع) و بوستان خیابان شهید مطهری،خط کشی معابر،رنگ آمیزی تابلوهای سطح شهر ،اتمام عملیات علف زنی و نظافت پیاده روها و جداول،راه اندازی آب نماهای داخل شهر،جابجایی پایه پرچم های الوان بلوار امام رضا(ع)،انجام لکه گیری آسفالت معابر، اتمام سنگ فرش آیلند بلوار پیروزی،انجام نقاشی دیواری با مضامین آموزشی، فرهنگی و انقلابی بهسازی و نظافت ورودی های شهر،حصار کشی زمین های فاقد حصار در بلوار امام رضا(ع) و ….. از دیگر برنامه های شهرداری بود که در قبل از سال جدید انجام خواهد شد.
کریمدادی به نصب المانهای نوروزی در سطح شهر اشاره کرد و گفت:در ایام نوروز 25 عدد المان نوروزی در سطح شهر حاجی آباد نصب و زیبا سازی خواهد شد.
وی ادامه داد: المان سماور ذغالی، فانوس،قران،صفحه تلوزیون،خانه گلی، بزبز قندی،پیرمرد و پیرزن،قران رحلی،یا مقلب القلوب،ماهی و انار، ساز دهی،دیئارهای سنتی،گلدان گل نرگس،دروازه قرآن،خانه گلی،یا علی ابن موسی الرضا،زن قالیباف،پنجره طبیعت،ماشین و کل و بز از جمله المانهایی است که در سطح شهر در ایام نوروز خودنمایی خواهد کرد.
شهردار حاجی آباد گفت:اجرای رژه لامپ در سطح شهر،نصب چراغ های رنگی در بلوار امام رضا(ع) ،بلوار جهاد و …. از جمله برنامه های دیگر شهرداری در ایام نوروز خواهد بود.
کریمدادی خاطر نشان کرد:با توجه به اینکه ایام نوروز با ایام ولادت حضرت علی (ع) مصادف است ،تلاش ما بر این است تا شهروندان یک نوروز شاد و مفرح را تجربه کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا