عمومی

نصب 10 المان نوروزی در شهر حاجی آباد/راه اندازی دو مجموعه بازی پلی اتیلن در ایام نوروز

شهردار حاجی آباد از نصب 10 المان نوروزی در شهر حاجی آباد به مناسبت ایام نوروز خبرداد

احسان کریمدادی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: همه ساله در ایام نوروز و سال جدید شهرداری حاجی آباد اقداماتی انجام می دهد که وظایف همه واحدهای شهرداری در کمیته استقبال بهار شهرداری مشخص و جهت انجام ابلاغ می شود.
شهردار حاجی اباد گفت:از جمله مصوبات کمیته استقبال از بهار شهرداری،مناسب سازی و زیبا سازی ورودی های شهر حاجی اباد،بازدید و مناسب سازی اماکن عمومی و تفریحی از قبیل سرویس بهداشتی و نماز خانه پارک ها،وسایل بازی پارک ها و روشنایی و نکات ایمنی در تاسیسات پارک بود که در دست اقدام قرار دارد.
وی ادامه داد:علاوه بر این برنامه فشرده ای برای رفتگران زحمت کش شهرداری تنظیم گردید تا شهر در ایام نوروز چهره زیبا تری به خود بگیرد.
کریمدادی گفت:جهت راهنمایی گردشگران نوروزی ایستگاههای راهنمای نوروزی در ورودی شهر حاجی آباد راه اندازی و بوستان امام رضا(ع) نیز به عنوان محل اسکان موقت گردشگران و مسافران نوروزی که احیاینا قصد توقفق در مسیر داشته باشد،انتخاب شده است.
شهردار حاجی آباد تصریح کرد:مناسب سازی مبلمان شهری از قبیل رنگ آمیزی جداول،وسایل بازی و تابلوهای سطح شهر یکی دیگر از برنامه های شهرداری بود که در قبل از سال جدید انجام خواهد شد.
وی با اشاره به حفاری های سطح شهر،بیان داشت:در ایام عید نوروز کلیه حفاری های سطح شهر متوقف خواهد شد و از تاریخ 25 اسفند تا 15 فروردین مجوز هیچگونه حفاری در سطح شهر داده نخواهد شد تا چهره شهر مناسب و زیبا باشد.
کریمدادی به نصب المانهای نوروزی در سطح شهر اشاره کرد و گفت:در ایام نوروز 10 عدد المان نوروزی در سطح شهر حاجی آباد نصب خواهد شد که یکی از این المانها،با نماد سماور ذغالی در بوستان امام رضا (ع) در حال نصب است.
شهردار حاجی اباد ادامه داد:جهت توسعه فضای سبز شهری و زیبا سازی شهر،تعداد 3 هزار اصله نهال در اسفند ماه در سطح شهر حاجی آباد غرس گردید و امیدواریمبا این اقدام رنگ و روی تازه ای به شهر بخشیده شود.
وی با اشاره به حفاری های شرکت گاز،بیان داشت:با توجه به هزینه بسیار ناچیزی که شرکت گارز برای ترمیم حفاری های نوار گاز پرداخت کرد برای اصلاح و ترمیم این نوار با مشکل مواجه بودیم اما علیرغم این موضوع ،تا کنون بیش از 80 درصد خطوط انتقال گاز ترمیم و آسفالت شده است و امیدواریم در اوایل سال 96 کلیه این نوارها ترمیم و اصلاح شود.
شهردار حاجی آباد ،افزود:یکی دیگر از اقدامات شهرداری ،رفع سد معبر در معابر عمومی شهر در ایام عید نوروز بود.
کریمدادی گفت:عملیات روشنایی بوستان شهدای گمنام شهر حاجی آباد در ایام نوروز در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با انجام این عملیات،مردم بتوانند در ایام عید نوروز از بوستان شهدای گمنام شهر استفاده کنند.
وی خاطر نشان کرد:یکی از بزرگترین اقداماتی که در شهرداری حاجی آبادپیگیری شد و موفق به انجام آن شدیم،خرید دو عدد مجموعه بازی بزرگ و استاندارد بود که این دو مجموعه پلی اتیلن به زودی در پارک شهدای گمنام و بوستان امام رضا(ع) نصب خواهد شد و امیدواریم با نصب این دو مجموعه بازی مشکلات کمبود وسایل بازی در سطح شهر رفع شود.
شهردار حاجی آباد گفت:اجرای رژه لامپ در سطح شهر،نصب چراغ دفنی در بلوار امام رضا(ع) ،نصب پارچه های رنگی در سطح شهر از جمله برنامه های دیگر شهرداری در ایام نوروز خواهد بود.
کریمدادی خاطر نشان کرد:با توجه به اینکه بعد از چندین سال ،ایام نوروز با ایام شهادت و عزای اهل بیت مصادف نیست ،تلاش ما بر این است تا شهروندان یک نوروز شاد و مفرح را تجربه کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا