عمومی

نهضت آسفالت حاجی آباد، در ایستگاه آخر

شهردار حاجی آباد از پایان نهضت آسفالت در شهر حاجی آباد در روزهای آینده خبرداد و گفت: به زودی جشن آسفالت کلیه معابر شهری برگزار خواهد شد.

احسان کریمدادی ظهر امروز در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، با اشاره به اقدامات انجام گرفته در شهر حاجی آباد ، اظهارداشت:پروژه نهضت آسفالت حاجی آباد بعد از خرید کارخانه آسفالت توسط شهرداری در سال 93 آغاز شد و در این 4 سال با توجه به خرید کارخانه آسفالت، تهیه غیر و ماشین آلات آسفالت توسط شهرداری آغاز شد و امروز بعد از گذشت 4 سال شاهد اجرای آسفالت آخرین کوچه های شهر حاجی آباد هستیم.
شهردار حاجی آباد، خاطرنشان کرد:در این 4 سال حدود 300 هزار متر مربع از معابر شهر آسفالت شده و با آسفالت آخرین کوچه های شهر در روزهای اینده، پروژه نهضت آسفالت در شهر حاجی آباد با هزینه کرد 6 میلیارد تومان به پایان خواهد رسید و با اتمام پروژه نهضت آسفالت، جشن آسفالت در شهر حاجی آباد با حضور مسئولین استانی برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: با اتمام عملیات نهضت آسفالت، شهر حاجی آباد جزء محدود شهرهای استان خراسان جنوبی خواهد بود که پروژه نهضت آسفالت در ان به پایان می رسد و هیچگونه معبر خاکی در آن وجود نخواهد داشت.
کریمدادی با اشاره به پروژه جمع آوری آبهای سطحی، گفت:در این رابطه اقدامات خوبی انجام شده و آخرین کوچه های این پروژه در بافت مرکزی شهر در حال جدول گذاری است و کوی المهدی و کوی امیرالمومنین نیز بحث جدول گذاری و جمع آوری آبهای سطحی به اتمام رسیده است.
شهردار حاجی آباد بیان داشت: در کوی امیرالمومنین نیز پروژه جمع آوری آبهای سطحی در حال انجام است و در حال حاضر دو کوچه در این محله، در حال انجام عملیات جدول گذاری است که ان شاء الله اگر مشکل العتباری بوجود نیاید پروژه جوی و جدول یا جمع آوری ابهای سطحی نیز تا شهریور به اتمام خواهد رسید.
وی خاطرنشان کرد: در بحث زیباسازی مبلمان شهری نیز پروژه سنگ فرش آیلند ها و بلوارهای سطح شهر اجرا شده و بلوارهای اصلی شهر به پایان رسیده و وارد بلوارهای فرعی شده ایم که امیدواریم تا پایان سال 97 سنگ فرش کلیه بلوارهای سطح شهر به پایان برسد تا پس از آن عملیات روشنایی بلوارها نیز انجام شود و شاهد چهره زیبایی در شهر حاجی آباد باشیم.
کریمدادی ادامه داد: پس از اتمام عملیات نهضت آسفالت، جمع آوری آبهای سطحی و سنگ فرش بلوارها، عملیات زیباسازی پیاده روها در دستور کار قرار خواهد گرفت و با شروع عملیات زیباسازی پیاده رو که با همت شهروندان انجام خواهد شد، ان شاء الله شاهد شهری زیبا و بانشاط خواهیم بود.
ایجاد پارک خانواده در سایت مسکن مهر
شهردار حاجی آباد بیان داشت: در حوزه ایجاد و توسعه فضای سبز شهری ، با توجه به اتمام پروژه های نهضت آسفالت، جمع آوری آبهای سطحی و سنگ فرش بلوارها، اولویت شهرداری ایجاد و توسعه فضای سبز شهری در سال 97 خواهد بود و اعتباری نیزبرای این پروژه پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: برنامه شهرداری در این خصوص حفر چاه آب برای توسعه فضای سبز شهری، ایجاد پارک خانواده در سایت مسکن مهر و ترمیم و بازسازی بوستانهای محلی در سطح شهر خواهد بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا