عمومی

نهم دی ماه باید زنده نگه داشته شود

امام جمعه زیرکوه گفت: عاشورا هم تمام شد ولی هر سال این روز را بخاطر مبارزه حق با باطل زنده نگه می داریم بنابراین نهم دی ماه نیز که یوم الله است حتما باید زنده نگه داشته شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضایی نیا امام جمعه زیرکوه در جلسه برنامه ریزی نهم دی ماه ،‌با اشاره به فتنه 88 اظهارداشت: این فتنه نظام را تا لب پرتگاه برد و امروز زنده نگه داشتن حادثه ۸۸ و حماسه ۹ دی بخاطر این است که در برابر فتنه های آینده آگاه و بصیر باشیم.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: عاشورا هم تمام شد ولی هر سال این روز را بخاطر مبارزه حق با باطل زنده نگه می داریم بنابراین نهم دی ماه نیز که یوم الله است حتما باید زنده نگه داشته شود.
حجت الاسلام مرتضایی نیا با تاکید بر بصیرت افزایی گفت:این هفته ،هفته بصیرت افزایی و پیوند با ولایت است.
امام جمعه زیرکوه اذعان داش : امروز فتنه جدیدی در راه است و عده ای می خواهند چهره فتنه گران را طور دیگری نشان دهند با وجود اینکه آنان هنوز توبه نکرده اند.
گفتنی است ، برگزاری نمایشگاه بصیرت در مدارس ، مسابقه واکاوی فتنه در مدارس توسط آموزش و‌پرورش و کارگاه بصیرتی توسط بسیج فرهنگیان ، اعزام مبلغ به روستاها توسط تبلیغات اسلامی و سپاه و برگزاری جلسات بصیرتی ، فراهم سازی زمینه حضور امام جمعه محترم در مدارس و دانشگاه جهت بصیرت افزایی ، اکران فیلم های جشنواره عمار توسط سپاه ،تابلو‌نویسی با عناوین حماسه نهم دی تجلی قدرت الهی در برابر فتنه امریکایی ، نشست های روشنگری در مساجد توسط سپاه و جلسات بصیرتی در روستاهای عشایری توسط حوزه بسیج عشایری و برگزاری جلسه محوری با سخنرانی جناب سرهنگ قاسمی از مهمترین موارد مصوب جلسه برنامه ریزی نهم دی ماه زیرکوه بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا