عمومی

نگاه ویژه ای به دانش آموزان پایه اول داریم

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه با تاکید بر اهمیت پایه اول ابتدایی،‌گفت:اگر دیوار آموزش قرار است راست چیده شود باید به پایه اول نگاه ویژه ای داشت و ما سعی کرده ایم این نگاه ویژه را به دانش آموزان پایه اول داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،علیرضا مهدی پور صبح امروز در مراسم نواختن زنگ شکوفه ها با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید گفت:امروز همزمان با سراسر کشور 700 دانش آموز سال اولی زیرکوه اولین روز حضور در مدرسه را تجربه می کنند.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه خاطرنشان کرد:همچنین در اول مهرماه و همزمان با آغاز سال تحصیلی بیش از ۸ هزار دانش آموز شهرستان زیرکوه وارد مدارس می شوند.
مهدی پور با تاکید بر ارتباط تنگاتنگ وادین با مدارس،‌بیان داشت:والدین همکاری مستمری با مدارس داشته باشند زیرا هرچه رابطه والدین و مدارس بیشتر باشد دغدغه آموزش و پرورش و معلمان کمتر می شود.
وی تاکید کرد:انتظار مااز والدین این است که ضمن همکاری با دانش آموز در امور درسی ،با همان نگاهی که معلم به آموزش دارد به فرزندان خود آموزش دهند.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه با تاکید بر اهمیت پایه اول ابتدایی،‌اذعان داشت:اگر دیوار آموزش قرار است راست چیده شود باید به پایه اول نگاه ویژه ای داشت و ما سعی کرده ایم این نگاه ویژه را به دانش آموزان پایه اول داشته باشیم.
مهدی پور ادامه داد: برای جلب رضایت دانش آموزان مقطع ابتدایی و خصوصا دانش آموزان پایه اول تلاش کرده ایم محیط مدارس شاداب سازی شود تا دانش آموزان با علاقه بهتری وارد محیط مدرسه شوند.
گفتنی است، طی مراسمی با حضور مدیر و معاونین اداره آموزش و پرورش زیرکوه،مراسم جشن شکوفه ها به صورت نمادین در دبستان شاهد شهید کاوه شهر حاجی آباد برگزار گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا