عمومی

نیروی انتظامی باید مسلح به دانش روز باشد

امام جمعه زیرکوه گفت: نیروی انتظامی باید بصیرت داشته باشد و مسلح به دانش روز باشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروز فرماندهی نیروی اتنظامی شهرستان به همراه پرسنل این نهاد،با حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه زیرکوه دیدار و گفتگو کردند.
حجت الاسلام مرتضایی نیا در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سرهنگ حسینی به سمت فرماندهی انتظامی شهرستان زیرکوه، به بیان شاخصه های پرسنل نیروی انتظامی پرداخت و اظهارداشت:اولین شاخصه مامورین نیروی انتظامی این است که دیندار باشد و دینداری یعنی اینکه در اعمال ظاهری و درونی خود یک ارتباطی با خداوند متعال برقرار کنیم و این دینداری،شامل قرآن, نماز و دعا می شود.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: الگوی شایسته برای مردم بودن،‌دومین شاخصه مامورین نیروی انتظامی است و باید با مردم خوش برخورد و خوش اخلاق باشید.
حجت الاسلام مرتضایی نیا تصریح کردد: یکی دیگر از شاخص های نیروی انتظامی این است که بصیرت داشته باشد و مسلح به دانش روز باشد.
وی با تاکید بر عامل اقتدار، گفت: انتظار من این است که در برخورد با مفاسد اجتماعی که در شهرستان رخ می دهد اقتدار کامل و برخورد به موقع داشته باشید.
در این دیدارسرهنگ حسینی فرمانده جدید انتظامی شهرستان زیرکوه،ضمن نکاتی در مورد اهداف و اهمیت نیروی انتظامی به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط نیروی انتظامی در شهرستان پرداخت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا