عمومی

نیروی انتظامی باید مظهر دیانت ،اقتدار و هوشیاری و هوشمندی باشد

امام جمعه زیرکوه گفت: نیروی انتظامی باید مظهر دیانت ،اقتدار و هوشیاری و هوشمندی باشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مرتضایی نیا در خطبه های نمازجمعه شهر حاجی آباد با تاکید بر رعایت تقوای الهی، اظهارداشت:حقیقت تقوای الهی عمل به واجبات و ترک محرمات است و نسخه شفابخش خداوند در دنیا و آخرت انجام همین اعمال است.
امام جمعه زیرکوه با تسلیت ایام سوگواری سرور وسالارشهیدان ،خاطرنشان کرد: تا می توانید برای امام حسین ع جلسات روضه و عزاداری برگزار کنید.
وی با اشاره به مناسبت های هفته جاری ،هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت و بیان داشت:این هفته بسیار فرصت مغتنمی است تا از تلاشهای شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی تقدیر و تشکر شود.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی باید مظهر دیانت ،اقتدار و هوشیاری و هوشمندی باشد.
وی ادامه داد: نیروی انتطامی باید انقلابی عمل کند، انقلابی بیندیشد و انقلابی عمل کند و این نکته دغدغه مقام معظم رهبری نیز هست.
وی با اشاره به روز روستا و عشایر گفت: روستا مظهر تولید و کارآفرینی است و انچه مسولان باید به ان بپردازند تقویت روستاهاست. مرتضایی نیا اذعان داشت: روستاییان انسانهای کم توقعی هستند و این کم توقعی نباید سبب شود که مسوولان به روستاها توجه نکنند بلکه مسوولان باید به روستاییان توجه کنند و مشکلات مردم را حل کنند.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت: آنچه باید مسوولان مجدانه به آن بیاندیشند مساله آبرسانی به روستاهاست و باید چاره اندیشی کرد تا سال آینده مردم روستاها مشکل اب اشامیدنی نداشته باشند. وی ادامه داد: باید به دردهایی که روی دل روستاییان و عشایر مانده است رسیدگی شود .
مرتضایی نیا با اشاره به تشییع با شکوه شهید حججی ،اظهارداشت:شهادت شهید حججی نشان داد حمایت از آرمانهای انقلاب هنوز در بین جوانان ما زنده است‌ و به جوانان سفارش می کنم وصیت نامه شهید حججی را بخوانند و مطالعه کنند. امام جمعه زیرکوه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با دست اندرکاران حج، بیان کرد:یک جبهه عظیم تبلیغاتی بر علیه نظام جمهوری اسلامی کار می کنند و راه مقابله با این جبهه خطرناک روشنگری است.
وی اذعان داشت: باید در مقابل این جبهه تهاجمی عمل کنیم و از فرهنگ و اعتقادات خود دفاع کنیم.
مرتضایی نیا با اشاره به اتفاقات اقلیم کردستان،گفت: پشت پرده این اتفاقات اسراییل قرار دارد و رژیم صهیونیستی به دنبال ناامنی در این منطقه است، بنابراین همه کشورهای منطقه در مقابل این اقدام رژیم صهیونیستی باید بایستند و اقدام مشترک انجام دهند.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به تیراندازی مرگبار در آمریکا گفت: امروز مرکز سرگرمی امریکا مورد حمله قرار گرفته است واین نتیجه اقداماتی است که خود آمریکا انجام می دهد .
مرتضایی نیا به هجمه علیه مسوولان نظام اشاره کرد و تاکیدکرد:پشت پرده این اتفاقات و هجمه علیه مسوولان نظام ،کسانی هستند که به دنبال براندازی نظام و انقلاب هستند. وی تاکیدکرد:مسوولان نظام ما پاک هستند و مردم قدردان مسوولان ولایی و دلسوز نظام هستند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا