عمومی

نیروی انتظامی با قوت و قدرت در مقابل هنجارشکنان بایستد

امام جمعه زیرکوه گفت: آنچه نیروی انتظامی باید انجام دهد این است که با هنجار شکنان در شهرستان برخورد جدی داشته باشند و درمقابل آنها با قوت و قدرت بایستند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح زیرکوه،با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ،اظهار داشت: شما نیروهای نظامی اگر می خواهید در کارها موفق شوید باید در همه کارها از خداوند متعال استمداد کنید و این رابطه را با خدواند حفظ نمایید.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:ولی نعمت ما مردم هستند و هر چه داریم از وجود مردم است بنابراین برخورد صمیمانه و ارتباط صمیمانه با مردم را سرلوحه کار قرار دهید و اگر می خواهید اقتدار شما حفظ شود با مردم ارتباط صمیمی داشته باشید.
وی با تاکید بر قانونگرایی، اذعان داشت:هیچ کاری را بر قانون ترجیح ندهید و قانون را باید در نیروی انتظامی خوب اجرا و حفظ کرد و با جرات و گستاخی در مقابل متخلفین و برهم زنندگان نظم و امنیت قانون را اجرا کرد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا با بیان اینکه سفارشات مقام معظم رهبری را باید با جان و دل خرید، گفت:استمداد از خداوند،ارتباط صمیمانه با مردم، اقتدار همراه با صمیمیت، پای بندی به قانون و گستاخی و جسارت در برابر قانون از نکات مهم و مورد تاکید مقام معظم رهبری است که باید به آنها توجه داشت و سرلوحه کار قرار داد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به برخی هنجارشکنی ها در شهرستان زیرکوه، بیان داشت:در مواقع مجالس عروسی افرادی از نقاط دیگر وارد شهرستان می شوند و فضای شهرستان را دچار هنجارشکنی می کنند که این موضوع دغدغه مردم شهرستان است و بارها مردم این مورد را گوشزد کرده اند.
وی تاکیدکرد:آنچه نیروی انتظامی باید انجام دهد این است که با هنجار شکنان در شهرستان برخورد جدی داشته باشند و درمقابل آنها با قوت و قدرت بایستند و ملاحظه نکنند زیرا اگر ملاحظه کنیم ضرر کرده ایم و به نفع شهرستان و منطقه نیست.
مرتضائی نیا ادامه داد: نیروی انتظامی باید پیشقدم و پیشگام باشد و باید روحیه انقلابی و جهادی را در خود حفظ کند.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه دایره انقلابی بودن گسترده است،خاطرنشان کرد: هر کسی در هر پستی بتواند به مردم خدمت کند، روحیه جهادی داشته باشد و مشکلی از مشکلات مردم را حل کند انقلابی است و آنجه در انقلابی بودن مهم است خدمت بی منت به مردم و ولی نعمتان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا