عمومی

نیروی انتظامی نسخه ایزوگام باقری را پیچید

در دومین شب مسابقات فوتسال جام رمضان زیرکوه،فجر بقرایی،پیمانکاری ساختمانی صادقی،نیروی انتظامی شهرستان بر حریفان خود غلبه کردند و شبکه بهداشت و درمان و جوانان روستای پردان به تساوی رضایت دادند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،از سری مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان زیرکوه در شب دوم این دوره از مسابقات چهار دیدار برگزار شد که در پایان این دیدارها تیم های فجر بقرایی،پیمانکاری ساختمانی صادقی،نیروی انتظامی شهرستان بر حریفان خود غلبه کردند و شبکه بهداشت و درمان و جوانان روستای پردان به تساوی رضایت دادند.
در نخستین دیدار از شب دوم مسابقات دو تیم فجر بقرایی و زعفران وندی با یکدیگر روبرو شدند که این دیدار با نتیجه پرگل ۵ بر ۴ به نفع فجر بقرایی به پایان رسید.
در ادامه دو تیم پیمانکاری ساختمانی صادقی و امید زیرکوه برای کسب ۳ امتیاز با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این دیدار تیم فوتسال امید زیرکوه با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب پیمانکاری ساختمانی صادقی شد.
همچنین در دیدار سوم از دومین شب این دوره از مسابقات تیم فوتسال ایزوگام باقری به دنبال جبران شکست سنگین شب گذشته به مصاف تیم فوتسال نیروی انتظامی شهرستان رفت که در این دیدار نیز با نتیجه سنگین ۵ بر ۲ شکست را پذیرفت و دومین باخت خود را در کارنانه ثبت کرد.
در دیدار پایانی امشب نیز دو تیم شبکه بهداشت ودرمان زیرکوه و جوانان روستای پردان برای کسب اولین سه امتیاز خود به مصاف یکدیگر رفتند که این این بازی برنده ای نداشت و دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.
گفتنی است این دوره از مسابقات با شرکت ۱۱ تیم به میزبانی شهر حاجی آباد و در محل سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان در حال برگزاری می باشد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا