عمومی

هاشمی نماد بارزی است برای همه با هر خط و مشی و دیدگاه سیاسی

فرماندار زیرکوه با بیان اینکه هاشمی یک نماد بارزی است برای همه با هر خط و مشی سیاسی،اذعان داشت:ایشان همیشه و همواره با عملکرد خود ثابت کرده اند که تابع ولی امر مسلمین هستند و آنجا که مصلحت نظام باشد نظر ولی امر مسلمین را باید بر نظر خود مقدم بدانیم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الله خانزاده امشب در مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع حاجی آبادبا تقدیر از حضور علما،مسؤولان و مردم شهرستان در این مراسم،اظهارداشت:آرزو می کنم که خداوند همه مارا عاقبت بخیر بگرداند چون عاقبت بخیری چیزی است که پدران و اجداد ما همیشه آن را در حق ما دعا کرده اند و ما هم باید این دعا را در حق دیگران بکنیم.
فرماندار زیرکوه با تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کرد:قطعا صحبت کردن در مورد شخصی که لحظه به لحظه این انقلاب شکوهمند اسلامی راهمراه بوده و یار و یاور امام و رهبری بوده است بسیار دشوار است.
وی با اشاره به پیام رهبر انقلاب در مورد درگذشت آیت الله هاشمی ،تصریح کرد:وقتی انسان این پیام را مطالعه می کند قلبش درد می گیرد نه بخاطر اینکه آقای هاشمی که بود و چه کرد بلکه بخاطر اینکه مقام معظم رهبری هم واقعا در مظلومیتی قرار دارد که همه ما باید دعا کنیم و کمک کنیم که این موضوع و این شرایطی که الان در آن قرار داریم موجب وحدت ،انسجام و یکپارچگی ملی شود.
خانزاده ادامه داد:مقام معظم رهبری در پیام خود به عهد و پیمان با آقای هاشمی در 38 سال پیش اشاره می کند و می فرماید ایشان تا این لحظه ثابت قدم بوده اند واز عهد و پیمان خود دست نکشیده است.
فرماندار زیرکوه اذعان داشت:با این پیامی که مقام معظم رهبری صادر کردند من به شخصه احساس کردم که آقا تنهاست و از این قضیه که متاسفانه برخی بداخلاقی ها و تنگ نظری ها باعث شده ما در حق بزرگان و کسانی که بر گردن انقلاب حق دارند جفا بکنیم،رنج می برند.
وی تاکید کرد:امیدواریم وفات آیت الله هاشمی سرآغاز یک انسجام و یک همبستگی ملی شود و باعث کنار گذاشتن کدورت ها و حضور همه مردم در صحنه ها شود.
خانزاده با بیان اینکه مردم انقلابی ما در تمام صحنه ها همراه هستند،گفت:واقعیت این است که آن فرهنگ اصیل اسلامی و انقلابی که ما در تاریخ خود از آن یاد می کنیم همین است که الان داریم مشاهده می کنیم و در تمام طول 38 سالی که از عمر انقلاب می گذرد نشان دادند علیرغم همه اختلاف نظرها هیچوقت از خط اصیل انقلاب و ازراهی که ولی فقیه نشان داده منحرف نشده اند.
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه هاشمی یک نماد بارزی است برای همه با هر خط و مشی سیاسی،اذعان داشت:ایشان همیشه و همواره با عملکرد خود ثابت کرده اند که تابع ولی امر مسلمین هستند و آنجا که مصلحت نظام باشد نظر ولی امر مسلمین را باید بر نظر خود مقدم بدانیم.
وی ادامه داد:چه خوب است امروز که برای گرامی داشت یاد آن سفر کرده گرد هم آمده ایم دعا کنیم که ان شاءالله این موضوع سرآغازی باشد برای مشی اعتدال ومیانه روی و پرهیز از تنگ نظری ها و کج خلقی ها که ذره ای با دین و مکتب ما میانه ای ندارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا