عمومی

هدف مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان، خشکاندن ریشه اسلام است

امام جمعه موقت زیرکوه گفت:هدف مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان در منطقه خاورمیانه،خشکاندن ریشه اسلام است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،،حجت الاسلام رجائی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ضمن توصیه به تقوای الهی در تبیین معنای تقوا گفت: بالاترین سرمایه ها برای انسان تقواست .
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به موضوع تغییر قبله اظهارداشت: مسئله تغییر قبله نشان دهنده تسلیم محض بودن مسلمانان است و این روحیه باید در بین مسلمانان باقی باشد.
خطیب موقت جمعه زیرکوه ادامه داد: خداوند مسلمانان را امت الگو برای همه مردم قرار داده است و پیامبر هم برای امت الگوی نمونه است.
وی تصریح کرد: مسلمانان در تمام جهات باید الگوی تمام جوامع باشند اگر ان اطاعت امت از پیامبر (ص) تا الان ادامه داشت خیلی تاثیر داشت.
حجت الاسلام رجائی تاثیرات تغییر قبله را تسلیم بودن امت. استجابت دعای پیامبر ص خدا را در سمتی خاص ندیدن عنوان کرد.
وی در پایان در توصیف پیامبر گفت : امام علی (ع) پیامبر را طبیبی عنوان کردند که دردهای مردم را درمان می کند هم دارو و هم وسیله جراحی دارد.
حجت الاسلام رجایی در خطبه دوم نیز ضمن توصیه به تقوای الهی وتبیین کفاره و فدیه مطالبی بیان کرو و با اشاره به سالروز تاسیس سازمان و روز تبلیغ گفت: مبلغان بایدکاری کنند تا مردم از نماز جماعت برخوردار باشند و اعزام مبلغین در شبهای چهارشنبه توسط حوزه و اعزام روحانی انجام شود.
وی به تخریب قبور بقیع در سال ١٣٤٤ قمری اشاره و گفت: قران میفرماید کافران نور خدا را می خواهند خاموش کنند اما خداوند میخواهد این نور باشد .
خطیب موقت جمعه زیرکوه به شهادت شهید چمران اشاره و گفت: وی عرفان و جهاد و شهادت را در خود جمع کرده بود روز مثل شیر و شبها در حال قیام و عبادت بود.
وی به هفته قوه قضاییه اشاره و بیان داشت: قوه قضاییه مثل جریان خون در بدن است هر چقدر زلال تر باشد بدن راحت تر می تواند به زندگیش ادامه داد.ان شاالله قاطعیت کامل داشته باشند.
امام جمعه موقت زیرکوه بیان داشت: امروز در مثلث شوم امریکا اسرائیل و عربستان قرار گرفتیم که هدفشان این است تا ریشه اسلام را قطع نمایند .
وی با اشاره به گرمای هوای تابستان و کمبود آب از مردم خواست در مصرف آب صرفه جویی کنند.
حجت الاسلام رجایی به لزوم ایجاد اشتغال در منطقه اشاره و گفت: اینکار راه کارهایی دارد و همت مردم و مسیولین را می طلبد که راه اندازی شرکتهای سهامی، کارخانه سیمان و معادن از جمله این راهکارهاست .
وی خواستار تعامل بیشتر ادارات با مردم این شهرستان مرزی و محروم شد و گفت: شهرداری ،منابع طبیعی اداره راه و کشاورزی با مردم تعامل داشته باشند تا مردم در این شهرستان بمانند و این شهرستان را ترک نکنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا