عمومی

همایش بزرگ فرهنگیان زیرکوه برگزار شد+تصاویر

به مناسبت گرام یداشت هفته مقام معلم،همایش بزرگ فرهنگیان شهرستان زیرکوه با حضور دکتر کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در آستانه فرا رسیدن روز معلم،همایش تجلیل از فرهنگیان شهرستان امروز سه شنبه با حضور دکتر کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، امام جمعه، فرماندار و مسئولان شهرستان و حضور پرشور فرهنگیان شهرستان زیرکوه در محل سالن ورزشی جهان پهلوان تختی شهر حاجی آباد برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زیرکوه در این همایش گفت تعلیم و تعلم از شئون الهی و سنت حسنه آفرینش است و خداوند همواره برای راهنمایی و هدایت بندگان خود پیامبرانی را از قوم خودشان و از لسان خودشان فرستاده است.
علیرضا مهدی پور،ضمن تقدیر و تشکر از فرهنگیان شهرستان ابراز داشت: بعنوان خادم آموزش و پرورش وظیفه خود می دانم از کلیه همکاران فرهنگی که با تمام کاستی ها و نارسایی هایی که در شهرستان وجود داشت در طول سال تحصیلی فعالیتهای چشمگیری در زمینه های آموزشی و پرورشی داشته اند و موجبات رشد و اعتلای علمی و فرهنگی دانش آموزان را فراهم آورده اند تقدیر و تشکر نمایم .
اجرای سرود، سخنرانی و تجلیل از فرهنگیان موفق در حوزه های مختلف آموزشی و پرورشی از جمله برنامه های این مراسم بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا