عمومی

همایش بزرگ مادران و دختران آسمانی در زیرکوه برگزار شد

در آستانه فرا رسیدن ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا و روز مادر،به همت کمیته امداد زیرکوه،همایش بزرگ مادران و دختران آسمانی در زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در آستانه فرا رسیدن ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا و روز مادر،به همت کمیته امداد زیرکوه،همایش بزرگ مادران و دختران آسمانی در زیرکوه برگزار شد.
در این همایش که صبح امروز در دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) شهر حاجی آباد برگزار شد، بیش از 350 نفر از مادران و دختران روستاهای مرزی شهرستان زیرکوه ،شرکت کردند.
خانم فراهانی استاد حوزه علمیه و دانشگاه در این همایش به بیان فضائل وئ خصوصیات اخلاقی زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) پرداخت و بر الگو قرار دادن زندگی آن حضرت ، تاکید کرد.
بهترین هدیه در روز زن و مادر خوش اخلاقی و محبت است.
حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه زیرکوه نیز در این همایش با تقدیر از خدمات کمیته امداد ، گفت:کمیته امداد ، تنها نهادی است که حضرت امام خمینی (ره ) اجازه دادند نام ایشان بر روی این نهاد قرار گیرد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا اتدامه داد: کمیته امداد در بحث اشتغال، جهیزیه و …خدمات بسیار خوبی ارائه کرده و باید این موضوع را قدردان و شکرگذار باشید.
امام جمعه زیرکوه با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز مادر، گفت: قدر مادران خود را بدانید و اگر مادران شما در قید حیات هستند بر دستان مادر بوسه بزنید.
مرتضائی نیا بیان داشت: روز مادر کادو گرفتن ملاک نیست بلکه بهترین هدیه در روز زن و مادر خوش اخلاقی و محبت است.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: اولین اصلی که در زندگی آن حضرت وجود داشت، اصل معنویت بود و ارزشها در زندگی آن حضرت حکمفرما بود که امام حسن و امام حسین پرورش یافتند.
وی خطاب به نوعروسان بیان داشت:تا جایی که می توانید به همسران خود محبت کنید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا