عمومی

همایش تکریم از مادران و همسران شهدای زیرکوه، برگزار شد

همزمان با سالروز شهادت حضرت ام البنین س،همایش تکریم از مادران و همسران شهدای زیرکوه،در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همزمان با سالروز شهادت حضرت ام البنین س،به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و حوزه مقاومت حضرت ام البنین زیرکوه،همایش تکریم از مادران و همسران شهدای زیرکوه،در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا در این همایش اظهارداشت:شهدا و خانواده شهدا سرمایه این کشورند و همه ما باید به خانواده شهدا احترام بگذاریم.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:شما فرزندان و همسران خود را تقدیم انقلاب کرده اید و یک قدم از همه ما جلوتر هستید و انتظار ما این است در همه مسایل روز از ما جلوتر باشید.
وی با اشاره به ویژگی های حضرت ام البنین،بیان داشت:آن حضرت به مسائل روز توجه ویژهدای داشت و امروز مادران و همسران شهدا باید توجه به زمان داشته باشند.
امام جمعه زیرکوه خطاب به همسران شهدا گفت: شما باید فرزندان خود را به گونه ای تربیت کنید که ولایت مداری و در خط انقلاب ماندن در وجودشان نهادینه شود.
مرتضائی نیا تاکید کرد:باید طوری یادگاران شهدا را تربیت کنید که همیشه در خط نظام و انقلاب و فدایی ولایت باشند‌
وی بیان داشت:این نظام و انقلاب ثمره خون پاک فرزندان شماست و انتظار داریم در همه صحنه ها از ما جلوتر باشید.
امام جمعه زیرکوه گفت:دشمن به دنبال گرفتن دین مردم ، تخریب چهره روحانیت ،تخریب بسیج و سپاه که امروز برای نظام ارزش است.
مرتضائی نیا افزود:دشمن به دنبال تخریب چهره ولایت است چون می داند هرجا روشنگری است و نقشه دشمنان نقش براب می شود به برکت ولایت فقیه است اما امروز فززندان شهدا نخواهند گذاشت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا