عمومی

همایش طلایه داران تبلیغ در زیرکوه برگزار شد

با هدف ایجاد آمادگی و همفکری و تبادل نظر و مدیریت برنامه های فرهنگی و عبادی مساجد در ماه مبارک رمضان همایش طلایه داران تبلیغ برگزار شد

با هدف ایجاد آمادگی و همفکری و تبادل نظر و مدیریت برنامه های فرهنگی و عبادی مساجد در ماه مبارک رمضان همایش طلایه داران تبلیغ برگزار شد
به گزارش خبرگزاری فارس از زیرکوه ؛ حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدر همایش طلایه داران تبلیغ در جمع مبلغین و روحانیون شهرستان زیرکوه با تبیین اهمیت تبلیغ و اطلاع رسانی دینی اظهارداشت: روحانیت تابلوی دین است و کار تبلیغ اهمیت زیادی دارد .
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: دشمن در چند جهت و جبهه فرهنگی و جنگ نرم ، جبهه اقتصادی و جبهه مسائل هسته ای فعالیت می کند که در جبهه اقتصادی باید با اقتصاد مقاومتی و خرید کالای ایرانی با ترفندهای دشمن مبارزه نمود و در جبهه مسائل هسته ای نیز روحانیون و مبلغین باید در ایام ماه مبارک رمضان در مساجد برای مردم روشن سازی نمایند .
وی افزود: خطوط قرمز مبلغین و روحانیون باید مشخص شود و همه چیز را نباید به تحریم و توافق ربط دهند ،‌بلکه باید در این قسمت گفتمان رهبری را گسترش دهیم .
مرتضائی نیا با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: روحانیون باید بسیار هوشیار بوده و بصیرت داشته باشند وحق تبلیغ از کسی را ندارند ولی باید در این زمینه منویات و گفتمان رهبری را برای مردم روشن نمایند.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی رئیس اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با تبریک ماه مبارک رمضان گفت: این ماه فرصتی است که بتوانیم از برکات آن در زندگی خود استفاده کنیم و در این ماه رحمت الهی که دلهای مردم هم آمادگی پذیرش معنویت را زیاد دارد ، از مبلغین انتظار می رود تا راه اندازی برنامه های قرآنی و قرائت روزانه قرآن را در برنامه های تبلیغی خود قرار دهند.
گفتنی است همایش طلایه داران تبلیغ با حضور مبلغین شهرستان زیرکوه در دفتر امام جمعه حاجی آباد با هدف ایجاد آمادگی و همفکری و تبادل نظر و مدیریت برنامه های فرهنگی و عبادی مساجد در ماه مبارک رمضان برگزار شد.
در این همایش پرداختن روحانیون به ضرورت های تبلیغی، مسائل روز و جهان اسلام،توجه به مسئله تکثیر نسل ، غنی سازی اوقات فراغت ، تبلیغ در خصوص توجه به پرداخت زکات، امر به معروف و نهی از منکر و توجه به منویات مقام معظم رهبری و اهتمام در خصوص کلاسهای طرح صالحین مورد تاکید قرار گرفت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا