سیاسی

همایش مجاهدان سایبری در خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سجاد رضایی مسئول سازمان فضای مجازی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی در جمع رسانه ها، از برگزاری همایش مجاهدان سایبری در روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه مصادف با دومین روز از هفته پربرکت بسیج خبر داد.
وی افزود: این همایش با سخنرانی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و با حضور جمعی از برگزیدگان و برترین های فضای مجازی، مدیران حوزه فرهنگ، رسانه و فضای مجازی برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: در این همایش از فعالان فضای مجازی در زمینه تولید محتوا، سواد رسانه، تحلیل و بررسی، شبکه های اجتماعی، شبکه سازی و مدیریت فضای مجازی در رده های مقاومت بسیج و دو نفر از فعالان برتر فضای مجازی استان، تجلیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این همایش برای چهارمین سال است که برگزار میشود اظهار کرد: هدف اصلی از برگزاری این همایش تشویق و ترغیب فعالان فضای مجازی سراسر استان برای فعالیت مضاعف در عرصه فضای مجازی و تقدیر از برترین ها در این عرصه ها است.

وی گفت: یکی از اهداف دیگر برگزاری این مراسم این است که مدیران و مسئولان مربوطه با ظرفیت ها و پتانسیل های فعالان فضای مجازی در عرصه های مختلف تولید محتوا و انتشار آن در بسترهای مختلف آشنا شوند.
وی تصریح کرد: همچنین این همایش فرصتی برای همگرایی و تعامل بین مسئولان مرتبط و فعالان فضای مجازی استان خواهد بود .

وی با اشاره به تاکید ویژه مقام معظم رهبری بر اهمیت تولید محتوا و مدیریت فضای مجازی، گفت: متأسفانه نسبت به فعالان فضای مجازی، حمایت ویژه ای توسط نهادهای مربوطه وجود ندارد و گاهی مشکلات مختلفی برای فعالان این حوزه هم ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه امسال سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، در ۱۲ -۱۴ آبان ماه و در سه زمینه تولید نرم افزار موبایلی، بازی موبایلی، پویانمایی و انیمیشن، برگزار شد، ادامه داد: همچنین در این همایش از برگزیدگان سومین رویداد دیجیتال بسیج هم تجلیل خواهد شد.
وی یادآور شد: هدف اصلی از برگزاری این رویداد بررسی ظرفیت ها در بحث تولید محتوای دیجیتال که آینده فعالیت تولیدکنندگی در فضای مجازی را شامل می شود، بود. همچنین با برگزاری این رویداد، مسئولان مربوطه با دیدن و حمایت از این پتانسیل های قوی، می توانند در موضوع اقتصاد دیجیتال برای حل مشکلات استان استفاده کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا