عمومی

همایش همیاران پلیس در زیرکوه برگزار شد

به منظور آمادگی و مشارکت دانش‌آموزان در کنترل ترافیک با حضور مدیر آموزش و پرورش و فرماندهی انتظامی شهرستان همایش همیاران پلیس در آموزشگاه علی ابن ابیطالب (ع) شهر حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به منظور آمادگی و مشارکت دانش‌آموزان در کنترل ترافیک با حضور مدیر آموزش و پرورش و فرماندهی انتظامی شهرستان همایش همیاران پلیس در آموزشگاه علی ابن ابیطالب (ع) شهر حاجی آباد برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه در این مراسم،گفت: یکی از مهمترین مسایلی که در آموزش و پرورش همواره مورد توجه قرار داشته، احترام به قانون و رعایت آن در تمام سطوح زندگی است.
علیرضا مهدی پور خاطرنشان کرد:دانش آموزان می توانند به عنوان مهمترین سفیران قانون در جامعه با دریافت مسایل مربوط به قوانین مربوط به جامعه از جمله قوانین راهنمایی و رانندگی و انتقال آن به خانواده ها، زمینه رعایت قانون را در جامعه از سوی اقشار مختلف افراد فراهم کنند.
همیاران پلیس بازوی توانمند پلیس در برقراری نظم و امنیت هستند.
فرمانده انتظامی زیرکوه نیز در این مراسم، با تاکید بر نقش همیاران پلیس در کنترل حوادث و سوانح رانندگی ، گفت:مهمترین موضوع در بحث جلوگیری از حوادث چه پیاده باشیم و چه سواره،، گذشت است و چه خوب است که در رانندگی بیشترین گذشت را داشته باشیم.
سرهنگ سیدرضا حسینی خاطرنشان کرد:طرح همیاران پلیس یکی از طرح هایی است که چندین سال با همکاری همه دست اندرکاران، اجرا می شود و این همیاران پلیس بازوی توانمند پلیس در برقراری نظم و امنیت هستند.
وی بیان داشت: درخواست ما از دانش آموزان این است که با صبر، حوصله و ادب کامل رعایت قوانین و مقررات را با بیان و زبان خود به والدین و بستگان خود تذکر هید چون این تذکر و ارشاد شما بسیار اثرگذار است.
فرمانده انتظامی زیرکوه گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده بیش از 86 درصد تذکرات فرزندان و همیاران پلیس به والدین، موثر واقع شده و باعث کاهش تخلفات و تصادفات گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا