عمومی

همایش والدین طلاب حوزه علمیه ثامن الائمه (ع)حاجی آباد زیرکوه برگزار شد

همایش والدین حوزه علمیه برادران حاجی آباد زیرکوه با حضور امام جمعه و تولیت حوزه علمیه ،والدین ،اساتید و طلاب حوزه علمیه حاجی آباد در محل مدرسه علمیه ثامن الائمه(ع) حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) صبح امروز همایش والدین حوزه علمیه برادران حاجی آباد زیرکوه با حضور امام جمعه و تولیت حوزه علمیه ،والدین ،اساتید و طلاب حوزه علمیه حاجی آباد در محل مدرسه علمیه ثامن الائمه(ع) حاجی آباد برگزار شد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه و تولیت مدرسه علمیه حاجی آباد، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز مادر و زن تقدیر و تشکر از مدیریت و استاتید حوزه علمیه،‌گفت: این ایام ،ایام بسیار پربرکتی است و درفضیلت مقام حضرت فاطمه زهرا(س) همین بس که امام صادق (ع) اگر در زندگی به مشکلی برخورد می کردند دو رکعت نماز میخواندند و در سجده خود به پهلوی شکسته مادرمون فاطمه قسم میدادند.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت: اولین کسی که وارد بهشت می شود قبل از انبیا و مقربین،حضرت زهرا است.
حجت الاسلام مرتضائی نیا ادامه داد:وقتی فاطمه وارد خانه می شدند پیامبر آن بانو را در کنار خودش و به احترام حضرت از جایش بلند میشد و خوش آمد می گفت واین از عظمتهای حضرت فاطمه است.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: هرچه داریم از مادر داریم ایام ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی هستم که امام (ره)در دامن مادری شجاع پرورش یافت.
مرتضائی نیا تصریح کرد: طلاب عزیز قدر مادرانخود را بدانید و کادوی شما برای مادران شما اینکه خوب درس بخوانید ،خوب رفتار کنید ، و در عباداتون مادر خود را خوشحال کنید
وی تاکید کرد:یک طلبه باید بصیرت و انقلابی باشد ودر همه زمینه ها پیشقدم باشید.
امام جمعه زیرکوه گفت :یک وظیفه پدردو مادر خوب تربیت کردن فرزندان است و اینکه بیایند از روند تحصیلی فرزندان خود آگاه شوند و ازاحوالات آنها سوال کنند و این وظیفه پدر و مادر وقتی که پدر و مادر از فرزند خودش آگاه باشد و بهش سر زند در روحیه فرزند شما تاثیر بسیار زیادی دارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا