عمومی

همت اهالی کوی المهدی حاجی آباد درطرح دوستداران محله (تصویری)

طرح دوستداران محله به همت شهرداری و اداره محیط زیست شهرستان زیرکوه و با کمک و مشارکت اهالی کوی المهدی حاجی آباد ،صبح امروز در این محله شهر اجرایی شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،طرح دوستداران محله به همت شهرداری و اداره محیط زیست شهرستان زیرکوه و با کمک و مشارکت اهالی کوی المهدی حاجی آباد ،صبح امروز در این محله شهر اجرایی شد.
در این طرح که با حضور سرپرست شهرداری حاجی آباد، ریاست اداره محیط زیست،اعضای شورای اسلامی شهر ،‌اعضای تشکل زیست محیطی شهرستان و اهالی کوی المهدی ، اجرا گردید، این محله شهر حاجی آباد و بوستان مهدیه پاکسازی گردید.
عرب شیری یکی از شهروندان این محله در حاشیه اجرای این طرح گفت:طرح دوستداران محله از طرف شهرداری حاجی آباد، اعلام گردید و مااهالی کوی المهدی نیز در راه اجرایی شدن این طرح به صورت همگانی وارد میدان شدیم .
وی عنوان کرد:کاری که امروز انجام شد، برای زیباسازی محله و منطقه خودمان انجام گردید و مشارکت در این طرح باعث افتخار است.
عرب شیری بیان داشت: اگر خود شهروندان رعایت زیباسازی محله را بکنند و در محله،‌زباله، نخاله ساختمانی و … نریزند،قطعا نیاز به این کار نخواهد بود و در حال حاضر نیز سعی می کنیم محله را برای یک بار هم که شده به صورت کامل تمیز کنیم و انتظار داریم شهروندان عزیز نیز رعایت کنند تا برای همیشه شاهد تمیزی محله باشیم .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا