عمومی

همکاری پلیس و سازمان تبلیغات در کاهش آسیب ها مؤثراست

فرمانده انتظامی زیرکوه در دیار با سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت:می توان با همکاری پلیس و تبلیغات اسلامی که دو بازوی توانمند برای همدیگرند در حوزه های مختلف و کاهش آسیبهای اجتماعی کارهای زیادی انجام داد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی فرماندهی و جمعی از پرسنل انتظامی شهرستان زیرکوه با سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه دیدار کردند.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه در این دیدارضمن تشکر از نیروی انتظامی بابت تامین امنیت مراسم ملی و مذهبی خصوصا لیالی قدر و تشکر از تعامل با تبلیغات اسلامی گفت :نیروی انتظامی مظهر امنیت واقتدار ملی است.
سرهنگ جواد بخشی فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه نیز ضمن تبریک سالروز تاسیس سازمان به فرمان امام راحل از تعامل سازنده تبلیغات اسلامی با نیروی انتظامی تقدیر و تشکر نمود.
وی با بیان اینکه همکاری پلیس و سازمان تبلیغات در کاهش آسیب ها مؤثراست،خاطرنشان کرد:هر چند کارهای زیر بنایی زیادی انجام شده ولی هنوز می توان با همکاری پلیس و تبلیغات اسلامی که دو بازوی توانمند برای همدیگرند در حوزه های فرهنگی،قرآنی، ارتقای معنویت و کاهش آسیبهای اجتماعی کارهای زیادی انجام داد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا